Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE V sobotu 5. března se v Praze konalo mistrovství republiky ve standardních tancích. Kateřina Srostlíková studující druhým rokem na Střední zdravotnické škole v Prostějově spolu s partnerem Romanem Pechou dosáhli velkého úspěchu v kategorii Mládež. Zazářili však i v kategorii Dospělí, kam se jako jediný mládežnický pár probojovali až do semifinále.

Ve skupině Mládež (věková kategorie 15–18 let) se dvojice umístila na krásném druhém místě. Letos poprvé se však protancovali i do třídy dospělých, kam se jako jediný mládežnický pár dostali do semifinále, tedy mezi dvanáct nejlepších párů. Zde získali nakonec jedenácté místo z celkově padesáti párů.

A co říká sama Kateřina na svůj úspěch? „Musím říci, že s výsledkem na mistrovství jsme velice spokojení. Tajně jsme doufali, že by letos opět mohla bedna padnout. Každopádně jsme měli velkou konkurenci a tak nic nebylo jasné. Pokud chce člověk něčeho dosáhnout, musí pro to také něco obětovat. A tak jsou pro nás každý den několikahodinové tréninky samozřejmostí. Myslím že do toho dáváme vše a tak to podle mě má být.“

Není to však poprvé, kdy Kateřina Srostlíková s Romanem Pechou obsadili jednu z předních příček v taneční soutěži. Minulý rok na podzim soutěžili v Paříži, kde vyhráli dokonce první místo. Zvítězili však i v dalších tanečních soutěžích, konkrétně tedy v Brně, Přáslavicích, Týnci nad Sázavou a Otrokovicích. Dále pak obsadili stříbrné příčky v italském Budriu a slovinském Mariboru a Lašku a nakonec obhájili bronz v Trnavě a maďarské Budapešti.

Tento víkend jede Kateřina spolu s Romanem na další soutěž až do Itálie a v dubnu budou obhajovat titul prvních vicemistrů v kombinaci deseti tanců. O případných úspěších bude Večerník samozřejmě dále informovat.


Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments