Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE V sobotu 5. března se v Praze konalo mistrovství republiky ve standardních tancích. Kateřina Srostlíková studující druhým rokem na Střední zdravotnické škole v Prostějově spolu s partnerem Romanem Pechou dosáhli velkého úspěchu v kategorii Mládež. Zazářili však i v kategorii Dospělí, kam se jako jediný mládežnický pár probojovali až do semifinále.

Ve skupině Mládež (věková kategorie 15–18 let) se dvojice umístila na krásném druhém místě. Letos poprvé se však protancovali i do třídy dospělých, kam se jako jediný mládežnický pár dostali do semifinále, tedy mezi dvanáct nejlepších párů. Zde získali nakonec jedenácté místo z celkově padesáti párů.

A co říká sama Kateřina na svůj úspěch? „Musím říci, že s výsledkem na mistrovství jsme velice spokojení. Tajně jsme doufali, že by letos opět mohla bedna padnout. Každopádně jsme měli velkou konkurenci a tak nic nebylo jasné. Pokud chce člověk něčeho dosáhnout, musí pro to také něco obětovat. A tak jsou pro nás každý den několikahodinové tréninky samozřejmostí. Myslím že do toho dáváme vše a tak to podle mě má být.“

Není to však poprvé, kdy Kateřina Srostlíková s Romanem Pechou obsadili jednu z předních příček v taneční soutěži. Minulý rok na podzim soutěžili v Paříži, kde vyhráli dokonce první místo. Zvítězili však i v dalších tanečních soutěžích, konkrétně tedy v Brně, Přáslavicích, Týnci nad Sázavou a Otrokovicích. Dále pak obsadili stříbrné příčky v italském Budriu a slovinském Mariboru a Lašku a nakonec obhájili bronz v Trnavě a maďarské Budapešti.

Tento víkend jede Kateřina spolu s Romanem na další soutěž až do Itálie a v dubnu budou obhajovat titul prvních vicemistrů v kombinaci deseti tanců. O případných úspěších bude Večerník samozřejmě dále informovat.


Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-