Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulou sobotu 12. března patřily veškeré prostory Národního domu zdravotníkům. Konal se zde totiž již devátý ročník plesu, nad kterým má záštitu okresní sdružení České lékařské komory. Tančilo se v přednáškovém sále i ve vinárně, pilo se a hodovalo až do ranních hodin a o stylové zahájení se postarali slavní tanečníci. Vítězové televizní soutěže StarDance 2013 Anna Polívková a Michal Kurtiš předvedli úchvatný taneční výkon... 

Doktory, doktorky, sestřičky i zdravotní bratry často každý zná jenom v uniformách a bílých pláštích. Proto by mnohým určitě činilo problém tu „svou paní doktorku“ nebo „svého pana doktora“ v sobotu 12. března poznat. Národní dům se totiž stal doslova přehlídkou krásných slavnostních garderob. Ve stejném slavnostním duchu se nesl i celý večer, který hned na začátku rozparádila taneční i partnerská dvojice Anna Polívková - Michal Kurtiš. Předvedli několik ukázek tanců ze StarDance a vystřihli i své úžasné tango, jehož výrazná část se odehrává na stole a které je přivedlo do vítězného konce slavné televizní taneční soutěže. Obrovský aplaus na konci jejich vystoupení značil, že stejně skvěle jako v roce 2013 na televizní diváky zapůsobili i na účastníky sobotního plesu.

Velkým fanouškem tanečníků byl také předseda okresního sdružení České lékařské komory, oblíbený představitel ambulance ORL, doktor Bohuslav Machaň: „Vystoupení tanečníků ze StarDance bylo skutečně vynikající. Anna Polívková, ač je vlastně herečka, ne profesionální tanečnice, je velmi ohebná a má krásné ladné pohyby. A to jejich tango, to mělo skutečně vysokou úroveň jak po stránce taneční, tak i choreografické.“ Pan doktor Machaň se také jako obvykle ujal moderování celé akce a opět tak učinil se svou pověstnou výmluvností a originálním humorem. Předávání tomboly, které netradičně proběhlo také hned na začátku plesu, operlil mnoha vtipnými průpovídkami glosujícími lékařské prostředí.

Program ještě pokračoval ochutnávkou chilských vín a bohatým rautem. Originální taneční kreace mohli předvádět nejen profesionálové, ale i všichni účastníci plesu. K tomu jim pomáhala v přednáškovém sále hudební skupina Novios a ve vinárně Romantica. „Jsem tady s kolegyněmi už několikátý rok. Vždycky je to příjemná akce. Hrají pěkně a ochutnávka vín je taky výborná,“ podělila se o zážitek z plesu sestřička Bohunka.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments