Dobré poledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Při nedávném pobytu v lázních Luhačovice se Zdenička Kotyzová s maminkou setkaly se zpěvákem Laďou Kerndlem.

A i ten byl pokroky dívky, která se s pomocí rodiny pere s následky těžké autonehody, ohromen. Zdenička totiž už dokázala jít!
„Sice s chodítkem, ale ušla třicet kroků,“ prozradila Zdena Kotyzová starší. „Rehabilitace a zejména plavání jsou pro dceru velkým přínosem,“ dodala maminka na důkaz, že právě lázně pomáhají Zdeničce nejvíc.
„Laďa Kerndl se v Luhačovicích léčil a nakonec s námi strávil s nimi pěkné odpoledne. Je to úplně jiný člověk než v televizi, ohromný chlap. Obdivoval Zdeničku, jak to zvládá a žasl, když ji viděl jít. Navíc se angažuje v Nadaci Korunka, která pomáhá nemocným a handicapovaným dětem, takže mi ji doporučil a já tam Zdeničku přihlásila,“ popsala pro server pvnovinky.cz setkání Zdena Kotyzová starší.
Protože ani pobyt v lázních není plně hrazen pojišťovnou, rodina si opět sáhla hluboko do kapsy. Proto prosíme všechny, komu na osudu mladé dívky záleží, aby přispěli na transparentní účet sbírky, kterou zaštítil a založil Okrašlovací spolek města Prostějova. Číslo je 107-5771500217/0100, Komerční banka Prostějov. Jménem Zdeničky a její rodiny děkujeme!

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-