Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Při nedávném pobytu v lázních Luhačovice se Zdenička Kotyzová s maminkou setkaly se zpěvákem Laďou Kerndlem.

A i ten byl pokroky dívky, která se s pomocí rodiny pere s následky těžké autonehody, ohromen. Zdenička totiž už dokázala jít!
„Sice s chodítkem, ale ušla třicet kroků,“ prozradila Zdena Kotyzová starší. „Rehabilitace a zejména plavání jsou pro dceru velkým přínosem,“ dodala maminka na důkaz, že právě lázně pomáhají Zdeničce nejvíc.
„Laďa Kerndl se v Luhačovicích léčil a nakonec s námi strávil s nimi pěkné odpoledne. Je to úplně jiný člověk než v televizi, ohromný chlap. Obdivoval Zdeničku, jak to zvládá a žasl, když ji viděl jít. Navíc se angažuje v Nadaci Korunka, která pomáhá nemocným a handicapovaným dětem, takže mi ji doporučil a já tam Zdeničku přihlásila,“ popsala pro server pvnovinky.cz setkání Zdena Kotyzová starší.
Protože ani pobyt v lázních není plně hrazen pojišťovnou, rodina si opět sáhla hluboko do kapsy. Proto prosíme všechny, komu na osudu mladé dívky záleží, aby přispěli na transparentní účet sbírky, kterou zaštítil a založil Okrašlovací spolek města Prostějova. Číslo je 107-5771500217/0100, Komerční banka Prostějov. Jménem Zdeničky a její rodiny děkujeme!

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments