Dobrý večer, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 12. 3. proběhl ve Dzbelu již tradiční dětský maškarní ples, na kterém se jeho účastníci v žádném případě nenudili. Program sestával z řady rozličných her, jimiž provázel známý Pepek námořník. Letos však nejen v tomto ohledu přibyly novinky.

Letos již osmnáctý ročník pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Dzbel nabídl bohatou sestavu disciplín, které děti celé odpoledne plnily. Někdy do nich dokonce zapojily i své rodiče. Kromě tradičních skládaček, přetahování se s lanem nebo židličkované byly nyní poprvé zařazeny hry jako tanec s balónky, nakládání dřeva s Tatrou nebo nezvyklé mumifikování.

Pro děti byla nachystána spousta odměn. Buď mohly vyhrát na los ihned a odnesly si nějakou z tří set nachystaných cen, nebo jejich losy postupovaly do slosování, kde se hrálo o ceny hodnotnější. „Každý rok je hlavní výhrou hasičské auto. Tento rok jsme navíc zařadili jako jednu z hlavních cen i dort s Pepkem námořníkem,“ komentoval situaci Bohumil Novák, sám Pepek.

Ples je značně oblíbený a dokazuje to každoroční velká návštěvnost nejen těch, co sem chodí pravidelně, ale i nově příchozích. „Letos tu jsme s dětmi poprvé a moc se nám tu líbí. O akci jsem se dozvěděla od manželovy sestřenice, která je jedna z hlavních organizátorek. Děti naléhaly, abychom se sem šli podívat, a tak jsme se rozhodli na ples zavítat,“ sdělila návštěvnice Jitka. Bál má jistě co nabídnout, lze tedy předpokládat, že návštěvnost akce nadále poroste.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-