Dobrý večer, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rámci sobotní celorepublikové akce Ukliďme Česko se sešli dobrovolníci také při úklidu Močidýlek, kde si vzala stále více populárnější akci na starost organizace Iris za spolupráce se Střední školou designu a módy, Spolkem za staré Vrahovice či Okrašlovacím spolkem města Prostějova ve spolupráci se spolkem Zdraví od malička. Na místo dorazila více jak třicítka lidí...

„Jsem velmi ráda, že se nás sešlo tolik. Je vidět, že čisté životní prostředí ještě není všem lhostejné. Vzali jsme s sebou i děti, protože je nutné je od malička vychovávat k lásce k přírodě,“ nechala se slyšet Jitka Nadymáčková, předsedkyně spolku Zdraví od malička. Někteří z účastníků se na stejnou trasu vydali již poněkolikáté. „A příště zas,“ sdělil s úsměvem Dalibor Nenál. „Děkuji všem, kterým výzva k úklidu nebyla lhostejná,“ vzkázala Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova. Všechny čekala příjemná odměna v podobě špekáčků, v blízké restauraci Taboo pak občerstvení v podobě kofol a piv.

Na Prostějovsku se dále uklízelo v Kostelci na Hané, Protivanově, Tvorovicích, Bílovicích-Lutotíně, Pivíně, Nezamyslicích, Vrbátkách, Určicích, Malém Hradisku, Stařechovicích, Mostkovicích, Otinovsi, Zdětíně, Slatinkách, Hradčanech-Kobeřicích.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments