Příjemnou noc, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO+VIDEO Jako jediné místní periodikum pro vás už celý jeden rok připravujeme exkluzivní projekt s názvem PROMĚNY IMAGE. Na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jste tak každý měsíc svědky oblíbeného klání na pomoc většímu sebevědomí žen. Od úvodního dílu, který se zrodil v květnu 2015, se nám podařilo změnit vzhled již u plného tuctu našich čtenářek. A vězte, že v řadě stojí další! Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete ve svých snech...Každá proměna přitom obnáší inovaci účesu, líčení, proměnu šatníku a kompletní poradenství. Závěrem pak nechybí ani profesionální fotografování.

O všechny naše vítězky je navíc pokaždé maximálně postaráno a nejinak tomu bylo ani tentokrát. Přihlášek do dubnové PROMĚNY IMAGE přišla více jak padesátka zájemkyň, tudíž vybrat tak pouze jednu byl obzvlášť obtížný úkol. Dvanáctou proměnu nakonec získala Eva Richterová z Prostějova, která si svůj velký den naplno užila. A bodejť by ne, naším profesionálním týmem hýčkaná a zkrášlovaná celkem sedm a půl hodiny. Vrcholem pak byla ona úžasná změna... Pokud se na vás tentokrát nedostalo, nevěšte hlavu a zkuste se přihlásit do květnového dílu.

„Paní Eva je mladá žena, která se neustále stará o ostatní a na sebe jí už nezbývá žádný čas. Má čtyři děti, je dokonce už i babičkou a pracuje jako zdravotní sestřička v domově důchodců. Její dcera paní Vendula už dlouho přemýšlela, jak svou maminku dostat zpět do kondice, aby byla opět šik, svěží a plná energie. Při sledování proměn ve Večerníku si řekla, že by to mohla být příležitost, jak mamince pomoci a zároveň jí udělat velkou radost,“ popsala Aneta Křížová, patronka projektu PROMĚNY IMAGE a redaktorka Servisu pro ženy, jak že se tato dáma dostala do našeho klání.

Jak tedy bylo zmíněno, dcera paní Richterové do redakce poslala přihlášku, ve které svoji maminku krásně popsala. Vylíčila ji jako mladici, kterou už však v životě potkalo hodně krušných chvil... „Kromě toho se také zmínila, že proměna s námi by pro ni byla splněním tajného snu. A paní Evě se tento sen skutečně splnil. Prožila s námi dva dny, ze kterých byla naprosto nadšená,“ dodala Aneta Křížová.

„Jsem jen mírně nervózní, ale cítím, že převládá radost a velké očekávání. Jsem šťastná, že se něčeho takového účastním. Velice se těším, jak budu vypadat a doufám, že tím zároveň odstartuji novou životní etapu,“ prozradila těsně před začátkem proměny Eva Richterová.

V pořadí již dvanáctá PROMĚNA IMAGE Večerníku se opět odehrála v délce trvání dvou dnů. Nejdříve jsme v pondělí 18. dubna zavítali do obchodu s módními oděvy Magnolia. Zde probíhalo poradenství a také výběr nového šatníku, který paní Eva potřebovala oživit. Další den jsme odstartovali hned v osm hodin ráno v kadeřnickém a kosmetickém salónu Naisy. Zde se měnila vizáž dvanácté vítězky. Posléze se celý tým přemístil do nádvoří radnice, kde u nádherného stromu magnólie pořídili krásné fotky. Již nyní vám můžeme prozradit, že Eva Richterová vypadá úžasně a stal se z ní nový člověk.


A jak dubnová proměna dopadla? Na to se pojďme společně krok po kroku podívat...

Tradiční start proběhl v butiku Magnolia móda na ulici Uprkova 5 (vedle tržnice, naproti GE Money Bank). Eva Richterová se na svůj věk obléká poněkud usedle. Cílem tedy bylo ukázat jí, který styl oblečení je pro ni vhodný a co všechno si ve svém věku může ještě dovolit... „Paní Eva má pěknou konfekční postavu, takže zkombinovat pro ni outfity byla hračka, protože při zvolení vhodných barev a střihů sluší této dámě takřka vše. Může si dovolit mnoho variant jak pouzdrové, tak rozevláté šaty, tuniky i úzké střihy halenek, sukně, kalhoty dlouhé i s tříčtvrteční délkou,“ konstatovala Jitka Vlachová, majitelka prodejny Magnolia móda. „A protože je to ještě mladá žena, volily jsme k jejímu typu lehké svěží modely, džínové pouzdrové šaty s různými variantami šátků, kalhoty s rozevlátými barevnými tunikami, ale i bundičku s džíny či čistou bílo-béžovou kombinaci s dominantním šperkem. Zvoleným oblečením dáváme najevo, jak se cítíme a jak o sobě smýšlíme. Nyní paní Eva může zažívat novou vnitřní sílu, energii a také znovuobjevenou krásu,“ přidala s úsměvem Jitka Vlachová.

O den později čekal na výherkyni tým kadeřnického a kosmetického studia Naisy v Blahoslavově ulici. Dosavadní účes Evě Richterové příliš neslušel, bylo tedy nutné provést změnu jak barvy, tak i střihu. „Paní Eva má za sebou dlouhý příběh. Je unavená, stále pracuje pro všechny kolem a na sebe již nemyslí. Tyto faktory se pak vždy odráží na vzhledu každé ženy. Abychom ženě tento den ještě zpříjemnily, chtěly jsme jí dopřát pořádný relax,“ poznamenala úvodem Pavlína Vačkářová, majitelka salónu Naisy. „Tentokrát jsme tedy začaly úplně jinak, a to kosmetickým ošetřením i s masáží, což pleť pročistí. Dopřály jsme jí také parafinový zábal na ruce. Pak již přišlo na řadu stříhání a barvení. Na vlasech bylo hodně barev a byly nepravidelně sestříhány, z tohoto jsme tedy musely vycházet při volbě barvy i střihu,“ pokračovala Vačkářová.

Kadeřnice Pavlína Šolcová, která měla stříhání na starost, perfektně odhadla kvalitu vlasů Evy. „Rozhodly jsme se pro střih do mikáda, které vlasy ozdraví a účes bude velice praktický i hezky držící. Mikádo patří mezi velice oblíbené střihy a navíc je v současné době moderní a na letní období bude příjemný a pohodlný,“ popsala Pavlína Vačkářová. „Barvu jsme změnily na přírodní světle hnědou s blond efektem kolem obličeje, který by měl osvěžit a také omladit. Po barvení a stříhání se tedy vlasy krásně ozdravily i rozzářily. Tento účes je přitom nenáročný na úpravu. Stačí jej běžně vyfoukat nebo i přes kulatý kartáč a účes je hotov. I v tomto případě je nutné používat profesionální přípravky. Běžné přípravky z drogerie vlasům nedodají potřebnou péči a není u nich znatelné ozdravení jako u těch profesionálních, což bylo opět v případě paní Evy vidět,“ vysvětlila majitelka Studia Naisy.

Jako vždy i tentokrát přišlo dále na řadu kosmetické poradenství a líčení, o které se postarala kosmetička Michaela Čalová. „Paní Eva má moc hezké oči, které chceme zvýraznit. To by měla být dominanta obličeje. Jako první jsme tedy upravily obočí a dále jej společně s řasami nabarvily. Tato dáma má žilky a skvrny na obličeji, tudíž je důležitý vhodný odstín make-upu a kamufláž na zakrytí.  Eva přitom make-up běžně nepožívá, vysvětlily jsme jí ale, že je to podobné jako s oblékáním. Stejně jako zahalíme tělo, mělo by být postaráno o náš obličej. Každá žena by měla používat make-up, který pleť mimo jiné chrání i před vnějšími vlivy,“ vzkazuje všem Pavlína Vačkářová. „Při líčení jsme kolem očí použily rozjasňovač, který by paní Eva měla používat i na nosoretní rýhu a kolem rtů. Když se totiž rozjasní střední T zóna na obličeji, tak to pleť značně omladí. Barvu stínů kosmetička použila v přírodních odstínech hnědo-šedo-světle béžové, díky tomu se oči zvýraznily. Posléze byla nanesena jemná líčka a nemohla chybět ani rtěnka. Eva má úzké rty, takže v tomto případě je dobré zvolit rtěnku s vodovým leskem, která rty opticky zvětší a udělá je šťavnatější,“ ukončila majitelka popis jednotlivých kroků v salonu Naisy.

 „Paní Eva si celodenní péči, která byla dvanácté vítězce klání PROMĚNY IMAGE dopřána, naprosto užívala. Bylo vidět, jak je příjemně uvolněná a pomalu ale jistě se přitom nabíjí novou energií. Jakmile byla její nová vizáž hotová, vydali jsme se na závěrečné focení. A jelikož všechno kolem nás nádherně kvete, rozhodli jsme se pro focení na nádvoří radnice, kde se tyčí působivá magnólie. Tento krásný strom celé focení vskutku obohatil a umocnil příjemnou jarní atmosféru.

A jak si paní Eva focení užívala? „Všechno si to užívám, připadám si tak žensky a cítím se naprosto báječně, veškerý ostych jde stranou. Cítím se jako nějaká modelka a alespoň vím, jak to vlastně všechno probíhá,“ usmála se Eva Richterová.
Komentář patronky projektu Proměny

„Paní Eva je velice skromná, srdečná a pro všechny kolem sebe by se rozdala. Avšak zapomíná na sebe, což by neměl nikdo z nás dopustit. Jakmile nemáme dostatek energie pro sebe, těžko se pak předává. S PROMĚNOU IMAGE získala nejen novou tvář, ale nabrala také další sílu do života. Z naší dvanácté proměny mám tedy velkou radost. Z Evy Richterové se stala zajímavá dáma, která rozdávala úsměv všem v okolí. Na samotný závěr proměny se přišla podívat i dcera, která jí do proměny přihlásila, a bylo krásné vidět, jak byly obě nadšené a také dojaté. Celý den navíc strávila bez péče o ostatní, stresu a shonu, na což není vůbec zvyklá. Z paní Evy se stal nový člověk a doufám, že nejen nový vzhled, ale i jiskra, kterou získala, s ní nadále zůstanou. Osobně jsem velice šťastná, že jsme mohli splnit sen další z vás a velký dík patří i našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do KVĚTNOVÉ PROMĚNY IMAGE. Již nyní se těším na další z vás.“

Za celý tým Aneta Křížová, patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy
 „Vychutnávala jsem si to všemi smysly!“

Evo, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte?

„Jsem nadšená a také dojatá. (úsměv) Odnesla jsem si spoustu tipů, jak si udržet současný ženský vzhled. Nový účes mi sedí, je praktický a variabilní, už dávno jsem si takovou změnu přála. Mám-li dojmy vyjádřit jednou větou, jsem naprosto spojená! Výběr a přehlídku oblečení jsem si užívala ze všeho nejvíc, připadala jsem si jako skutečná modelka.“ (smích)

Splnila naše proměna vaše očekávání?

„Ano, určitě. Chtěla jsem zkusit něco nového ať už v oblasti účesu, kosmetiky, tak i oblečení. Příjemná atmosféra celého kolektivu, který se o mě staral, zcela naplnila moje očekávání, doslova mě okouzlila. Procítila jsem jejich péči všemi smysly. A půvab líčení mi natolik změnil tvář, že jsem se v zrcadle sama nepoznala.“ (úsměv)

Jak na vás reagovala rodina a známí?

„Překvapení bylo na všech stranách... Od přítele, dcer, rodičů až po spolupracovníky. Všichni se mnou změnu napjatě prožívali, a ti, co o chystané proměně nevěděli, se na mě překvapeně dívali a přemýšleli, odkud mě znají. Bylo to úsměvné. Podle fotek s dcerou si někteří mysleli, že jsem její nová kamarádka.“ (smích)

Přihlásila byste se do proměn Večerníku znovu?

„Určitě ano, bylo to báječné! Ráda však tuto úžasnou zkušenost přenechám i jiným ženám, aby si jen pro sebe užily ty krásné chvíle. Nechat se hýčkat profesionálkami a vychutnat si proměnu v novou ženu, na což v dnešní uspěchané době většina z nás nemá ani pomyšlení, to je jako sen. Moje poděkování patří všem, kteří se na projektu změny nás žen podílejí, celým srdcem za sebe i ostatní mockrát děkuji.“


 

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments