Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další dobrá zpráva! Příběh pohledné modelky a nadějné fotografky Miriam Marčišinové, u které lékaři ve dvaadvaceti letech objevili zhoubné nádory na mozku, vyvolal vlnu soucitu. Ale nejen to. S konkrétní pomocí nyní přichází další jednotlivci či organizace.

Taneční skupina Zumba s Veronikou ve spojení s prostějovskou pobočkou Avonu pořádá v neděli 1. května Taneční odpoledne pro Miriam. Akce se bude konat od 13:30 hodin v areálu koupaliště ve Vrahovicích. Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek bude přímo po jejím skončení předán těžce nemocné Miriam Marčišinové, která trpí vážnou formou rakoviny. „Je fascinující sledovat, jak se Miriam navzdory zákeřné chorobě nevzdává. Proto jsme se rozhodli jí tento nelehký boj alespoň částečně usnadnit,“ vysvětlila Veronika Petrželová Bašná, vedoucí TS Zumba s Veronikou.

Na programu ve Vrahovicích bude přirozeně v první řadě zumba. „Od půl druhé budou hodinu cvičit dospělí, po nich by měly následovat děti,“ nastínila pořadatelka. Zatímco maminky budou cvičit, bude pro děti připraven bohatý program plný her a zábavy. Půjde například o malování na obličej, kulmování vlásků a jiné. Maminky zase mohou navštívit různé prodejní stánky, zajít si do kiosku na kofolu nebo navštívit stánek Avonu, který je hlavním partnerem akce. Po odtancování se bude losovat „nadupaná“ tombola. Těšit se můžete také na vystoupení TS Zumba s Veronikou. „Budeme moc rádi, když na akci přijdete ať už sami, s dětmi, s babičkou, či s kamarádkou, nebo s tetou,“ vzkazuje na závěr Veronika Petrželová Bašná.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments