Dobré ráno, dnes je pátek 23.10.2020
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Prostějovské MC Cipísek nezahálí ani na jaře. Závěrem dubna se rodiče i děti bavili tradičním Čarodějnickým vícebojem. „Čarodějnický program byl připraven pro rodiče s dětmi, od miminek až po předškoláky,“ prozradila Markéta Skládalová z mateřského centra. Kromě perníčků z perníkové chaloupky čekaly na děti písničky a tanečky, tvoření a samozřejmě čarodějnické disciplíny, jako je přikládání do pece, lovení pavouků z lektvaru či zametání koštětem. Vše v čarodějnických kostýmech.

Zahálet se nebude ani v květnu. Jako každý rok Mateřské centrum Cipísek věnuje rodině. Nebude chybět tradiční společný projekt na podporu zdravých rodinných vztahů v rámci týdne pro rodinu, který už několik let věnuje MC k Mezinárodnímu dni rodiny. „Letos ho slavíme v neděli 15. května. V pravidelných programech si samozřejmě rodiče s dětmi připomenou i květnový Den matek, pouze rodičům je pak věnována podvečerní beseda s Pavlem Mečkovským o výchově synů a pravidelné rodičovské setkání na témata výchovy a komunikace v rodině,“ informuje Skládalová.

Další zajímavou akci připravuje Cipísek i na červen. Jedná se o Besedu pro tatínky na téma Otcové a děti. „Povede ji zkušený otec a lektor, zakladatel Společenství aktivních mužů Pavel Mečkovský. Samozřejmě mohou přijít i dědečci,“ zve Markéta Skládalová.

Přihlásit se mohou i ti, kteří nenavštěvují pravidelné programy MC Cipísek. Stejně tak pro veřejnost jsou určeny i LETNÍ PRÁZDNINOVÉ PROGRAMY PRO RODIČE S DĚTMI OD 2 DO 6 LET OKOLO KOLEM S CIPÍSKEM A POHÁDKOVÝ TÝDEN.

Bližší informace o všech aktivitách MC a rezervace míst v programech a besedách získají zájemci e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na www.centrum.cz a www.facebook.com/cipisekprostejov

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-