Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Slušná znalost angličtiny je v současnosti základním požadavkem zaměstnavatelů při přijímání nových zaměstnanců. Bohužel dnes již nestačí pouhé slovní ujištění, že jste se jazyk pilně učili celou školní docházku a skvěle jej tedy ovládáte. Potřebujete mít nějaký doklad. Nejlépe s mezinárodní platností. A ten nedostanete jinak, než složením příslušných jazykových zkoušek...

V prostějovské jazykové škole BIG BEN mohou vaše děti takový certifikát získat, a to ještě během studia na střední či dokonce základní škole. Mladí angličtináři z Big Benu u zkoušek každoročně dosahují vynikajících výsledků. I letos si tak mohli slavnostně převzít mezinárodní certifikáty Cambridge v obřadní síni prostějovské radnice od primátorky Aleny Raškové.

Celkově se letos zkoušek KET, PET a FCE zúčastnilo šestnáct dětí z Big Benu. Všechny děti v nich uspěly, třináct dokonce s vyznamenáním. „Jako každý rok musím i letos děti velmi pochválit. Udrželi pro naši školu dlouhodobou stoprocentní úspěšnost. On totiž není certifikát jako certifikát. Zatímco běžně děti skládají tzv. dětské certifikáty YLE Cambridge, u kterých není možné neuspět, v Big Benu skládají děti už jen zkoušky vyšší úrovně A2 až C1, primárně určené dospělým,“ vysvětlila výjimečnost výsledků Zuzana Šutová, ředitelka jazykové školy Big Ben.

Dětským zájemcům o studium letos v Big Benu nabízí přes čtyřicet jazykových kurzů ve čtrnácti úrovních. Výuka zde startuje od 26. září a šance na přihlášení stále trvá, byť většina kurzů je již od květnového zápisu beznadějně obsazena.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments