Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 6.8.2020
svátek slaví Oldřiška,
zítra Lada
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Reálné ženy nejsou modelky z plakátů, ale mohou být krásné a půvabné i bez takzvaných ideálních měr. Minulé úterý se o tom mohl přesvědčit zaplněný sál pražského divadla Broadway na soutěži o nejkrásnější a nejvíce charismatickou ženu oblých křivek ČR a SR - MISS Prima křivky. Se soutěžním číslem 8 reprezentovala prostějovský region rodačka z Vřesovic, kterou přijel podpořit plný autobus přátel, spolupracovníků, ale především rodinných příslušníků. I když na samotný vrchol dvaadvacetiletá Lucie Mrvová nevystoupala, odnesla si dvě ocenění v internetovém hlasování a Večerník u této události nemohl chybět.

V zákulisí divadla Broadway panovala těsně před devatenáctou hodinou skvělá atmosféra. Nervozita by se jen těžko hledala, téma letošního ročníku uvolnilo ruce všem, a to doslova. „Po příjezdu do Prahy jsem byla trošku nervózní, ale teď jsem úplně v pohodě. Jsem ráda, že vidím někoho od nás,“ svěřila se v zákulisí exkluzivně Večerníku finalistka z Vřesovic.

Živočišnost, živelnost, kontroverznost, nadrzlost... Přesně takový byl i moderátor MISS Prima křivky 2016 Pavel Novotný! Téma Rebelie dala o sobě vědět hned úvodní choreografií, která rozhodně nešetřila ani přítomné diváky, ani samotné finalistky. Otázky na tělo poté odstartovaly soutěžení všech jedenácti finalistek, následovány byly volnými disciplínami. Ty byly opravdu pestré. Od zpěvu, tance či přednesu, hraní na flétnu až po netradiční kadeřnickou show, kterou předvedla zástupkyně prostějovského regionu. „Je to má záliba a radost,“ odtajnila Lucie, proč si vybrala právě tuto disciplínu. Na závěr soutěžního klání se finalistky představily v úplně první plus size kolekci společenských šatů v České republice, což ocenilo i publikum. „Šaty se mi velice líbily, holkám to opravdu slušelo,“ shodly se spolupracovnice z domova seniorů, kde Lucie pracuje.

Během finálového večera vystoupili se svými kapelami zpěváci Miro Šmajda & Terrapie a Pavel Horejš, kapela Bek Ofis, pražská taneční skupina A.D.A či zahraniční host, kytarista Mad Mike Guitar se svou Guitar Fire Show. V porotě usedl jako již tradičně její předseda Radek John, moderátorka Frekvence 1 Aneta Christovová, hudebník a zpěvák Ota Balage a mnoho dalších. Ti rozhodli o tom, že se čtvrtou vítězkou Miss Prima křivky 2016 stala někdejší hvězda Superstar, třiadvacetiletá rodačka z Přelouče u Pardubic Leona Šenková, 1. Vicemiss Marie Mišánková a 2. Vicemiss Monika Schránilová.

Lucie Mrvová ale s prázdnou neodjela, díky internetovému hlasování získala dvě vedlejší ocenění. Stala se Miss Prima křivky Žena-in a Miss Prima křivky Krásné baculky XXL. „Chtěla bych poděkovat všem, kteří mi poslali hlasy. Cítím se skvěle, dopadlo to tak, jak mělo. Teď si užiju i s ostatními finalistkami after party,“ pronesla pár minut po vyhlášení. „Finále bylo krásné, pěkně připravené, holky se opravdu snažily. Bylo to profesionální po všech stránkách. I když se neumístila, získala alespoň vedlejší ocenění, což je pro ni samotnou určitě výhra. Je to skvělá zkušenost, hodně to pro ni znamená. Jako každá holčička chtěla i Lucka být modelkou, tak si aspoň splnila jeden ze svých snů. Jsem ráda, že ji na finále přijelo podpořit tolik lidí,“ poznamenala Andrea Demelová, maminka Lucie.

„Tento ročník byl plný překvapení. Z tohoto pohledu se objevila asi nejkreativnější děvčata. Jsem strašně spokojena. Mám už i různé ohlasy od lidí, dokonce i babičce od jedné ze soutěžících se líbila úvodní show s chlapíkem pověšeným na hácích. Povýšili jsme soutěž zase o krůček výš,“ zhodnotila čtvrtý ročník soutěže Miss Prima křivky její organizátorka Markéta Zámyslická. K zástupkyni prostějovského regionu dodala: „Lucka je živel, vše řekne na přímo, což oceňuji. Fungovala na sto procent. Dokonce i její bratr, který se objevil ve volné disciplíně, pomáhal v zákulisí, jak jen mohl.“

„S vítězkou jsem tak naprosto spokojena, Lea je oproti dalším finalistkám již otrlá a bylo to znát. Překvapila mne mile i porota, že ocenila kulturní vystoupení jedné ze soutěžících,“ zářila spokojeností Markéta Myslivecká.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-