Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Že mají srdce na správném místě, dokázali zaměstnanci prostějovských společností Perfect Distribution, AGEL Servis a AGEL Trade, které spadají do skupiny AGEL. Pro dobrou věc spojili síly s NADACÍ AGEL a předminulou sobotu 15. října v sedmnáctičlenné sestavě vyrazili až do Havířova, kde se zúčastnili benefičního běhu „Havířovská desítka“.

V chladnějším říjnovém počasí hřál prostějovské běžce především dobrý pocit z pomoci druhým. Z každého zaplaceného startovného totiž putovala stokoruna na podporu handicapovaných hráčů boccii, což je speciálně upravená verze pétanque pro vozíčkáře. „Moc rád jsem podpořil dobrou věc. Navíc jsme s kolegy dnes trať zvládli za velmi dobrý čas. Pokud budu ve formě, určitě se benefičního běhu zúčastním znovu i příští rok,“ sdělil Martin Olejník, analytik prostějovské společnosti AGEL Trade, který běžel desetikilometrový běh ve štafetě společně se svými třemi kolegy.

Kromě podpory bocciistů však společnosti chtěly pomoci konkrétní osobě. „Nápad podpořit konkrétního člověka vznikl již v první polovině tohoto roku, kdy jsme se prostřednictvím NADACE AGEL dozvěděli o osmnáctiletém Dominikovi z Bludova, který trpí nemocí motýlích křídel. Kromě finančního příspěvku od nadace dostane Dominik od nás hmotnou podporu v podobě obvazového materiálu, protože kromě bolestí, které musí chlapec každý den překonávat, je péče o takto nemocnou pokožku finančně velmi náročná,“ uvedl předseda představenstva Perfect Distribution Tomáš Lyžbicki.

Společnost Perfect Distribution se zaměřuje na komplexní řešení dodávek zdravotnického materiálu, sídlí v prostějovské průmyslové zóně a dlouhodobě podporuje ty nejpotřebnější z nás, a to prostřednictvím NADACE AGEL, kterou finančně podporuje. Myslí také na své zaměstnance, kterým přispívá na vzdělání, organizuje sportovní a teambuildingové akce.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-