Dobré dopoledne, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už celé čtvrtstoletí od svého založení slaví koupelnové studio KOUPELNYProstějov.CZ se sídlem v Plumlovské ulici. Zároveň je tak studiem s nejdelší tradicí v našem městě a za dobu své existence obsloužilo tisíce spokojených zákazníků. Ve své nabídce má více než osm tisíc položek, pořídíte zde všechno, co potřebujete pro vybavení koupelny vašich snů.

Koupelnové studio v Plumlovské ulici navíc nabízí vlastní showroom, kde na ploše více než 130 m² můžete vidět mnoho vzorových koupelen vybavených širokým sortimentem obkladů, dlažeb a dalšího vybavení od ekonomického po luxusní, tak aby uspokojilo všechny zákazníky. „Neprodáváme šunty, ale kvalitní výrobky za rozumné ceny,“ zní filozofie majitele Jiřího Domese. Ten vám navíc vždy výborně poradí. „Svým klientům nabízíme kompletní servis a také rekonstrukce a opravy koupelen na klíč. Každému navíc vytvoříme počítačovou vizualizaci a také zajistíme veškerá nutná řemesla na stavbu či vybavení,“ dodává zkušený majitel studia.

Ještě si nejste jistí, zda svěřit stavbu své koupelny právě firmě KOUPELNYProstějov.CZ? Určitě je dobré vzít v potaz, že se především zbavíte starostí, protože budete jednat s jedním člověkem, uzavřete jednu smlouvu a studio za vše přebere odpovědnost. Všechny služby máte na jednom místě od návrhu, výběru prvků, plánování stavby až po kolaudaci. Prostě a jasně: ušetříte čas a peníze zejména díky přesné koordinaci řemesel bez zbytečných prodlev, která je ověřena lety praxe. Navíc získáte 3D návrh a dopravu veškerého materiálu zdarma.

Podrobné informace získáte na jejich velmi kvalitním a přehledném webu: www.koupelnyprostejov.cz.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-