Dobré dopoledne, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejen ženy, ale i muži si zaslouží obdiv a uznání. A my vám nabízíme přímo královskou péči s osobním přístupem! PROSTĚJOVSKÝ Večerník má pro vás další speciální nabídku, jak můžete snadno a jednoduše zazářit. V rámci našeho projektu s příznačným názvem PROMĚNY IMAGE vám nabízíme jedinečnou příležitost zúčastnit se dílu, který nese podtext společného partnerství. Přihlásit se do něj mohou totiž jak ženy, tak premiérově i MUŽI!

Celé klání jsme odstartovali již v dubnu 2015, načež od té doby jsme umožnili již sedmnácti ženám zažít skutečnou změnu vzhledu. Nyní hledáme osmnáctou z vás - přihlaste se a nebudete litovat. Čeká vás zážitek v hodnotě několika tisíc korun!

Předem se objednáváte do kadeřnictví a kosmetiky, aby si na vás udělali čas. Celé hodiny chodíte po obchodech a nedaří se vám vybrat ten správný kus oblečení, který by sedl perfektně na jedničku. Kdo z nás má tolik času a prostředků na to, aby o něj někdo celý den pečoval?

Nyní máte možnost vyřešit tyto starosti jednodušeji. Stačí sebrat odvahu a přihlásit se do dalšího kola jedinečného projektu, který pro vás jako jediné místní periodikum organizuje PROSTĚJOVSKÝ Večerník. Hlaste se tedy do SPECIÁLNÍHO KOLA PRO ŽENY I MUŽE a třeba budete mít štěstí... Stačí, když nám pošlete svou přihlášku a dále se již o vše postaráme my. Slibujeme, že si budete připadat jako v pohádce! Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete.

Co vás čeká? Jak je naším dobrým zvykem, každou dámu kvalitní servis s pomocí nejmodernějších trendů a kosmetiky v podání odborníků na slovo vzatých z kosmetického a kadeřnického salónu Naisy, výběr nového šatníku v butiku Magnolia móda, brýlí u partnera Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude profesionální focení.

Premiérově také pánovi vybereme a sladíme oblečení na míru, aby mu dokonale pasovalo. Vyzdvihnout přednosti a třeba změnit zajeté zvyklosti pomohou vyškolené kadeřnice a vizážistky v novém pánském salónu NAISY GENTLEMAN a klienta tak připraví na samotný závěr, který bude završen profesionálním focením.

Co musíte udělat? Stačí poslat dvě své aktuální fotografie (tvář a postava) na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu emailu uvádějte „PROMĚNA IMAGE“. Nebo můžete přijít osobně do naší redakce. Napište také váš věk, velikost oblečení, důvod, proč se do proměny hlásíte, proč bychom měli vybrat právě vás, také odkud jste a telefonický kontakt. Hlásit se můžete do 12. listopadu 2016. Pak budeme vybírat vítězku a VÍTĚZE již osmnácté, SPECIÁLNÍ PROMĚNY IMAGE.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Neváhejte a přihlaste se, nebudete litovat.

Neváhejte a hlaste se! Naše PROMĚNY IMAGE dopadly vždy na jedničku

a vítězky nalézaly jen samá slova chvály. Není co ztratit, naopak zcela zdarma získat

NOVOU IMAGE a také nezapomenutelné zážitky!

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-