Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Nestává se tak často, aby si moderátor plesu mohl dovolit říct, že zahajuje ples ve stejný okamžik, kdy je v dalekých Spojených státech amerických inaugurován nový prezident.

Uvaděč každoroční společenské akce v podání prostějovské zdravotnické školy si to dovolit mohl a také si to patřičně užil...
Společenský dům v Prostějově se uplynulý pátek 20. ledna naplnil dámami v krásných róbách i pány ve společenských oblecích, a to z důvodu pasování nových maturantů zdravotnické školy, kterých se jako obvykle sešlo ze dvou tříd. Ale abychom informovali skutečně o všech, účastníky plesu byli mimo jiných i představitelé prostějovského magistrátu a zástupci nemocnice.
Přítomní hosté mohli vyhrát ceny v bohaté tombole, o kterou se tentokrát postaral i sponzor až z daleké Anglie v podobě sličné i čtenářům Večerníku známé Erin Stanek. Byla příležitost zařádit si při tanci s kapelou Novios a kdo chtěl jíst či pít, měl šanci díky pracovníkům Národního domu, prostějovské štrúdlárny, palačinkárny Pall a Chinky a koktejlům od firmy Adam. Nad slušnými mravy bděla bezpečnostní agentura a kdo ochranku pozlobil, „šel“ se podívat na čerstvý vzduch...
Kdo z hostů chtěl, bavil se až do druhé hodiny ranní, kdo ne, mohl vyrazit po prostějovských podnicích. „Ale většina zůstala až do samotného konce, neboť protažené obličeje nechali všichni doma. A i přes opravdu zimní počasí, které po třech letech relativní teplotní pohody letos všechny nepříjemně překvapilo, se celá posádka bavila až do samého konce,“ pochvalovala si Marie Dostálová, ředitelka Střední zdravotnické školy Prostějov.
Maturantům teď po plese nastává již jen období tvrdé přípravy na maturitní zkoušky, které skoro klepou na dveře a tak jim popřejme jen a jen úspěch...


 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-