Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nadprůměrná znalost angličtiny je základním stavebním kamenem úspěšné kariéry. Světově nejpopulárnější certifikáty z angličtiny jsou ty vydávané Cambridge University v Anglii. Uznávají je všechny vysoké školy a univerzity v ČR stejně jako nadnárodní firmy působící u nás i v zahraničí. Otevírají dveře k vyššímu vzdělání a jsou zárukou kvalitních pracovních nabídek. V prostějovské jazykové škole BIG BEN mohou vaše děti takový certifikát s celoživotní platností získat...

Prostějov – V úterý 12. 9. 2017 se v obřadní síni prostějovské radnice uskutečnilo slavnostní předání mezinárodních certifikátů Cambridge University za rok 2017. Dvacet čtyři mladých angličtinářů si převzalo certifikáty z rukou RNDr. Aleny Raškové, primátorky města Prostějova.
Od roku 2011 už v Big Ben School získalo prestižní certifikát KET, PET nebo FCE přes 120 dětí, to vše při 100% úspěšnosti! Tím se jazyková škola řadí mezi nejlepší jazykovky pro děti v Evropě. O vyjímečnosti těchto výsledků svědčí i mezinárodní srovnání prostějovské školy BIG BEN se světem, viz graf.

Zdroj: http://www.big-ben.cz/zkousky-cambridge-srovnani/


award002  award003

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments