Dobré ráno, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nebyl by to Silvestr, kdyby na prostějovském náměstí T. G. Masaryka neproběhl tradiční ohňostroj. I tento rok se na něj můžete těšit. Začne jako vždy ve 20:00 hodin a jeho součástí budou světelná show a skvělá hudba. Čeká vás i jedno překvapení, tak se dnes určitě přijďte podívat.

Tradiční ohňostroj v Prostějově, který uzavře program Prostějovské zimy 2018, bude zahájen v pondělí 31. prosince ve 20:00 hodin na náměstí T. G. Masaryka. Již od 19:00 hodin se rynkem ponese reprodukovaná hudba. „Co se týče programu, na úvod zazní mluvené slovo, po celou dobu trvání ohňostroje ozvláštní akci světelná show s využitím budovy radnice, tak jako v minulých letech. Ohňostroj přitom potrvá přibližně šestnáct minut,“ prozradila Večerníku náměstkyně primátora Milada Sokolová. Na otázku, jaká hudba zazní během ohňostroje, odpověděla náměstkyně uhýbavě: „To si necháme jako překvapení...“ Samozřejmě je opět velice nutné dbát na bezpečnost. „Bezpečnostní zóny budou ohraničeny zábranami a bezpečnostními páskami. Na pořádek dohlídnou nejen strážníci městské policie, ale i pořadatelská služba a dobrovolní hasiči ze Žešova,“ uvedla Sokolová s tím, že během Silvestra platí zákaz vjezdu na náměstí T. G. Masaryka, a to čase od 10:00 do 22:00 hodin.
V pondělí 31. prosince se od 20:00 hodin také bude pořádat tradiční Silvestr v Kulturním klubu Duha. K tanci a zábavě po celý večer zahraje návštěvníkům skupina Echo manželů Vyroubalových. Akce potrvá do 2:00 hodin ráno.

KDY: PONDĚLÍ 31. PROSINCE 2018, 20:00 HODIN
KDE: NÁMĚSTÍ T.G. MASARYKA, PROSTĚJOV

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Místní nádraží rozkvetlo.

Na nástupišti prostějovského „místňáku“ se objevily truhlíky s maceškami, květiny vystříhané z papírů pak tvoří i výzdobu notně oprýskaných vstupních dveří do budovy, která je pod rizikem demolice. Do zvelebování nádraží se pustili nadšenci, kterým toto místo přirostlo k srdci. A povedlo se jim to!

Za dobrotu na žebrotu.

Pouhý měsíc fungovala bez problémů u Ptenského Dvorku samoobslužná pivní budka, kterou tam instaloval nadšenec Tomáš Bábek. Projíždějící cyklisté a výletníci se v době koronavirové nouze u ní zastavovali a tišili svoji žízeň pivem či limonádou. Na začátku minulého týdne někdo budku poničil a vykradl!

Total Comments

Osobnost týdne

TOMÁŠ PAVELKA

Česko má nového nejmladšího starostu a je jím teprve jednadvacetiletý student práv z Mořic na Prostějovsku. Zastupitelé jej zvolili do čela obce na svém pondělním zasedání.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

19

O tolik procent se během měsíce dubna zvýšil čistý počet nezaměstnaných na Prostějovsku! Aktuálně je na zdejší pobočce úřadu práce evidovaných 1 995 lidí bez práce, z toho 1 086 žen. Podíl nezaměstnaných se tak zvýšil na 2,7 procenta.

Total Comments

Výrok týdne

„ROZHODLI JSME SE, ŽE 1. MÁJ BUDE V ZÁŘÍ!“

Nový předseda prostějovských sociálních demokratů Bedřich Grulich o zrušené prvomájové veselici v Kolářových sadech.

Total Comments