Dobrý večer, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nebyl by to Silvestr, kdyby na prostějovském náměstí T. G. Masaryka neproběhl tradiční ohňostroj. I tento rok se na něj můžete těšit. Začne jako vždy ve 20:00 hodin a jeho součástí budou světelná show a skvělá hudba. Čeká vás i jedno překvapení, tak se dnes určitě přijďte podívat.

Tradiční ohňostroj v Prostějově, který uzavře program Prostějovské zimy 2018, bude zahájen v pondělí 31. prosince ve 20:00 hodin na náměstí T. G. Masaryka. Již od 19:00 hodin se rynkem ponese reprodukovaná hudba. „Co se týče programu, na úvod zazní mluvené slovo, po celou dobu trvání ohňostroje ozvláštní akci světelná show s využitím budovy radnice, tak jako v minulých letech. Ohňostroj přitom potrvá přibližně šestnáct minut,“ prozradila Večerníku náměstkyně primátora Milada Sokolová. Na otázku, jaká hudba zazní během ohňostroje, odpověděla náměstkyně uhýbavě: „To si necháme jako překvapení...“ Samozřejmě je opět velice nutné dbát na bezpečnost. „Bezpečnostní zóny budou ohraničeny zábranami a bezpečnostními páskami. Na pořádek dohlídnou nejen strážníci městské policie, ale i pořadatelská služba a dobrovolní hasiči ze Žešova,“ uvedla Sokolová s tím, že během Silvestra platí zákaz vjezdu na náměstí T. G. Masaryka, a to čase od 10:00 do 22:00 hodin.
V pondělí 31. prosince se od 20:00 hodin také bude pořádat tradiční Silvestr v Kulturním klubu Duha. K tanci a zábavě po celý večer zahraje návštěvníkům skupina Echo manželů Vyroubalových. Akce potrvá do 2:00 hodin ráno.

KDY: PONDĚLÍ 31. PROSINCE 2018, 20:00 HODIN
KDE: NÁMĚSTÍ T.G. MASARYKA, PROSTĚJOV

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments