Dobré odpoledne, dnes je úterý 26.3.2019
svátek slaví Emanuel,
zítra Dita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čas utíká jako voda. Máme za sebou další rok, ve kterém jsme prožili spoustu krásných věcí, ale museli jsme jistě řešit i několik svízelných životních situací. Jaký vůbec byl rok 2018 v prostějovském regionu?


Redakce Večerníku se tradičně v prvním vydání každého roku obsáhle vrací k tomu předešlému. Důvod je jasný, pokud máte všechny podstatné události pěkně pohromadě, můžete se z tohoto přehledu poučit a zhodnotit celé období mnohem racionálněji. A hlavně se vrátit k příjemným vzpomínkám, které přinesly radostné události.
Kolektiv Večerníku tak pro své čtenáře připravil tradiční souhrn všeho podstatného, co se na Prostějovsku v minulém roce událo. A to z oblasti politického dění, kultury, společnosti i sportu. Místní region rovněž během uplynulého letopočtu navštívily desítky významných osobností, kteří se sem tak rádi vrací.
Na začátku roku 2019 si každý z nás dává několik předsevzetí. To naše je jasné, abychom znovu byli u všeho podstatného, co se v našem životě a v prostějovském regionu děje. A vy, čtenáři a čtenářky, budete tím pádem u toho taky!
Celý kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přeje všem občanům dvanáct měsíců plných pohody, štěstí, lásky, zdraví a k tomu také plno dobrých nápadů!
01 rocenka2018

Speciální příloha ROČENKA 2018 je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 7. ledna

Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments