Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Čas utíká jako voda. Máme za sebou další rok, ve kterém jsme prožili spoustu krásných věcí, ale museli jsme jistě řešit i několik svízelných životních situací. Jaký vůbec byl rok 2018 v prostějovském regionu?


Redakce Večerníku se tradičně v prvním vydání každého roku obsáhle vrací k tomu předešlému. Důvod je jasný, pokud máte všechny podstatné události pěkně pohromadě, můžete se z tohoto přehledu poučit a zhodnotit celé období mnohem racionálněji. A hlavně se vrátit k příjemným vzpomínkám, které přinesly radostné události.
Kolektiv Večerníku tak pro své čtenáře připravil tradiční souhrn všeho podstatného, co se na Prostějovsku v minulém roce událo. A to z oblasti politického dění, kultury, společnosti i sportu. Místní region rovněž během uplynulého letopočtu navštívily desítky významných osobností, kteří se sem tak rádi vrací.
Na začátku roku 2019 si každý z nás dává několik předsevzetí. To naše je jasné, abychom znovu byli u všeho podstatného, co se v našem životě a v prostějovském regionu děje. A vy, čtenáři a čtenářky, budete tím pádem u toho taky!
Celý kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přeje všem občanům dvanáct měsíců plných pohody, štěstí, lásky, zdraví a k tomu také plno dobrých nápadů!
01 rocenka2018

Speciální příloha ROČENKA 2018 je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 7. ledna

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments