Dobrý večer, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čas utíká jako voda. Máme za sebou další rok, ve kterém jsme prožili spoustu krásných věcí, ale museli jsme jistě řešit i několik svízelných životních situací. Jaký vůbec byl rok 2018 v prostějovském regionu?


Redakce Večerníku se tradičně v prvním vydání každého roku obsáhle vrací k tomu předešlému. Důvod je jasný, pokud máte všechny podstatné události pěkně pohromadě, můžete se z tohoto přehledu poučit a zhodnotit celé období mnohem racionálněji. A hlavně se vrátit k příjemným vzpomínkám, které přinesly radostné události.
Kolektiv Večerníku tak pro své čtenáře připravil tradiční souhrn všeho podstatného, co se na Prostějovsku v minulém roce událo. A to z oblasti politického dění, kultury, společnosti i sportu. Místní region rovněž během uplynulého letopočtu navštívily desítky významných osobností, kteří se sem tak rádi vrací.
Na začátku roku 2019 si každý z nás dává několik předsevzetí. To naše je jasné, abychom znovu byli u všeho podstatného, co se v našem životě a v prostějovském regionu děje. A vy, čtenáři a čtenářky, budete tím pádem u toho taky!
Celý kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přeje všem občanům dvanáct měsíců plných pohody, štěstí, lásky, zdraví a k tomu také plno dobrých nápadů!
01 rocenka2018

Speciální příloha ROČENKA 2018 je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 7. ledna

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments