Dobré odpoledne, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
FOTOGALERIE: Letošní plesová sezóna v Prostějově zažila uplynulou sobotu ve Společenském domě jeden ze svých nesporných vrcholů. Tím se stal reprezentační ples oděvní společnosti Koutný. Důvodem nebyla rozhodně jen vysoká koncentrace známých tváří, ale zejména veskrze přátelská atmosféra, již organizátoři i tanečníci dokázali společně vytvořit. Tuto příležitost si nenechal ujít ani Večerník.

Velkoryse pojatá akce, na které se však lidé cítili jako u sebe v obýváku. Tak by se dal charakterizovat reprezentační ples společnosti Koutný. Akce byla po několikaleté pauze obnovena v roce 2015 u příležitosti oslav 20. výročí založení firmy. Už loni se kvůli velkém zájmu stěhovala z útulných prostor Národního domu do Společenského domu. Tam v sobotu zavítali zejména zaměstnanci firmy a jejich příbuzní či přátelé. Ovšem nejen ti. „Všech šest stovek lístků bylo tentokrát rozebráno během zhruba dvou dnů. Sami jsme byli překvapeni, jak velký o ně byl zájem,“ potvrdila dcera zakladatele firmy Petra Koutná.Její tatínek se společně s mužskými zaměstnanci blýskl v roli modela během odlehčené módní přehlídky. Tu si očividně naplno užíval také moderátor celého večera a známý herec Petr Rychlý. O předtančení se postarala půvabná herečka Veronika Arichteva, své taneční figury poctivě pilovala v rámci zatím poslední série televizní show StarDance. V ní po skvělých výkonech vypadla těsně před branami finále. Pozoruhodným zpestřením bylo také vystoupení populární kapely Mirai, o hudbu k tanci se postarala osvědčená prostějovská parta Novios.
Na plese byl prezentován charitativní projekt připravený pro letošek firmou Koutný. „My všichni ve spolupráci se studenty SŠ designu a módy se chystáme háčkovat žluto-černé žirafy, které budou k mání v našich prodejnách. Celý výtěžek z jejich prodeje pak poputuje Nadačnímu fondu Petra Koukala zaměřenému na problematiku ´mužského zdraví´. Peníze mu osobně budou předány na příštím plese,“ prozradila Koutná s tím, že tentokrát už půjde o akci k 25. výročí založení firmy. „A bude to ve velkém stylu!“ přislíbila.


 

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments