Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
FOTOGALERIE: Letošní plesová sezóna v Prostějově zažila uplynulou sobotu ve Společenském domě jeden ze svých nesporných vrcholů. Tím se stal reprezentační ples oděvní společnosti Koutný. Důvodem nebyla rozhodně jen vysoká koncentrace známých tváří, ale zejména veskrze přátelská atmosféra, již organizátoři i tanečníci dokázali společně vytvořit. Tuto příležitost si nenechal ujít ani Večerník.

Velkoryse pojatá akce, na které se však lidé cítili jako u sebe v obýváku. Tak by se dal charakterizovat reprezentační ples společnosti Koutný. Akce byla po několikaleté pauze obnovena v roce 2015 u příležitosti oslav 20. výročí založení firmy. Už loni se kvůli velkém zájmu stěhovala z útulných prostor Národního domu do Společenského domu. Tam v sobotu zavítali zejména zaměstnanci firmy a jejich příbuzní či přátelé. Ovšem nejen ti. „Všech šest stovek lístků bylo tentokrát rozebráno během zhruba dvou dnů. Sami jsme byli překvapeni, jak velký o ně byl zájem,“ potvrdila dcera zakladatele firmy Petra Koutná.Její tatínek se společně s mužskými zaměstnanci blýskl v roli modela během odlehčené módní přehlídky. Tu si očividně naplno užíval také moderátor celého večera a známý herec Petr Rychlý. O předtančení se postarala půvabná herečka Veronika Arichteva, své taneční figury poctivě pilovala v rámci zatím poslední série televizní show StarDance. V ní po skvělých výkonech vypadla těsně před branami finále. Pozoruhodným zpestřením bylo také vystoupení populární kapely Mirai, o hudbu k tanci se postarala osvědčená prostějovská parta Novios.
Na plese byl prezentován charitativní projekt připravený pro letošek firmou Koutný. „My všichni ve spolupráci se studenty SŠ designu a módy se chystáme háčkovat žluto-černé žirafy, které budou k mání v našich prodejnách. Celý výtěžek z jejich prodeje pak poputuje Nadačnímu fondu Petra Koukala zaměřenému na problematiku ´mužského zdraví´. Peníze mu osobně budou předány na příštím plese,“ prozradila Koutná s tím, že tentokrát už půjde o akci k 25. výročí založení firmy. „A bude to ve velkém stylu!“ přislíbila.


 

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments