Dobré odpoledne, dnes je středa 22.5.2019
svátek slaví Emil,
zítra Vladimír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
FOTOGALERIE: Letošní plesová sezóna v Prostějově zažila uplynulou sobotu ve Společenském domě jeden ze svých nesporných vrcholů. Tím se stal reprezentační ples oděvní společnosti Koutný. Důvodem nebyla rozhodně jen vysoká koncentrace známých tváří, ale zejména veskrze přátelská atmosféra, již organizátoři i tanečníci dokázali společně vytvořit. Tuto příležitost si nenechal ujít ani Večerník.

Velkoryse pojatá akce, na které se však lidé cítili jako u sebe v obýváku. Tak by se dal charakterizovat reprezentační ples společnosti Koutný. Akce byla po několikaleté pauze obnovena v roce 2015 u příležitosti oslav 20. výročí založení firmy. Už loni se kvůli velkém zájmu stěhovala z útulných prostor Národního domu do Společenského domu. Tam v sobotu zavítali zejména zaměstnanci firmy a jejich příbuzní či přátelé. Ovšem nejen ti. „Všech šest stovek lístků bylo tentokrát rozebráno během zhruba dvou dnů. Sami jsme byli překvapeni, jak velký o ně byl zájem,“ potvrdila dcera zakladatele firmy Petra Koutná.Její tatínek se společně s mužskými zaměstnanci blýskl v roli modela během odlehčené módní přehlídky. Tu si očividně naplno užíval také moderátor celého večera a známý herec Petr Rychlý. O předtančení se postarala půvabná herečka Veronika Arichteva, své taneční figury poctivě pilovala v rámci zatím poslední série televizní show StarDance. V ní po skvělých výkonech vypadla těsně před branami finále. Pozoruhodným zpestřením bylo také vystoupení populární kapely Mirai, o hudbu k tanci se postarala osvědčená prostějovská parta Novios.
Na plese byl prezentován charitativní projekt připravený pro letošek firmou Koutný. „My všichni ve spolupráci se studenty SŠ designu a módy se chystáme háčkovat žluto-černé žirafy, které budou k mání v našich prodejnách. Celý výtěžek z jejich prodeje pak poputuje Nadačnímu fondu Petra Koukala zaměřenému na problematiku ´mužského zdraví´. Peníze mu osobně budou předány na příštím plese,“ prozradila Koutná s tím, že tentokrát už půjde o akci k 25. výročí založení firmy. „A bude to ve velkém stylu!“ přislíbila.


 

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments