Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hanácké pivní slavnosti, největší akce svého druhu v regionu, se měly původně konat uplynulou sobotu. Kvůli počasí se však organizátoři rozhodli termín akce raději přesunout, a to až na sobotu 18. května. Celá akce proběhne s jen drobnými změnami.

Hanácké pivní slavnosti se každoročně konají první květnový víkend. Dosud pořadatelům vždy vyšlo počasí, letos to však vypadalo na liják a chladno, a proto se rozhodli akci přesunout na 18. května. „Předpovědi se sice liší, ale shodují se v tom, že bude zima pohybující se okolo sedmi až deseti stupňů, což pro akci zaměřenou na pivo a jídlo není dobrá zpráva. Než čekat na to, jak celá věc dopadne, rozhodli jsme se nějak konat. Díky velké dávce energie a štěstí se podařilo akci v téměř nezměněné struktuře přesunout o čtrnáct dnů na nový termín 18. května. Dle předběžných předpovědí má být kolem dvaceti stupňů a navíc je v záloze varianta pro déšť, která na původní termín nebyla možná,“ osvětlil důvody přesunu termínu akce její hlavní organizátor Petr Paníček.
Akce tedy bude startovat v 11:00 hodin a končit o půlnoci. Co se týče kapel, vystoupí Traktor, Turbo, Komunál, Quercus a Bezsoucitu. Předprodej vstupenek bude probíhat až do 15. května v Hudebninách Tyl v Kramářské ulici, kanceláři Finsys v Palackého ulici a webových stránkách www.smsticket.cz. Pokud vám však nový termín 18. května nevyhovuje, je samozřejmě možné zakoupené vstupenky vrátit, a to v době od 4. do 10. května. Tištěné vstupenky vracejte v Hudebninách Tyl, pokud jste lístky zakoupili v síti SMS ticket, budou vám peníze vráceny v hotovosti v kanceláři Finsys. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vše ostatní zůstává beze změny. 

Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments