Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hanácké pivní slavnosti, největší akce svého druhu v regionu, se měly původně konat uplynulou sobotu. Kvůli počasí se však organizátoři rozhodli termín akce raději přesunout, a to až na sobotu 18. května. Celá akce proběhne s jen drobnými změnami.

Hanácké pivní slavnosti se každoročně konají první květnový víkend. Dosud pořadatelům vždy vyšlo počasí, letos to však vypadalo na liják a chladno, a proto se rozhodli akci přesunout na 18. května. „Předpovědi se sice liší, ale shodují se v tom, že bude zima pohybující se okolo sedmi až deseti stupňů, což pro akci zaměřenou na pivo a jídlo není dobrá zpráva. Než čekat na to, jak celá věc dopadne, rozhodli jsme se nějak konat. Díky velké dávce energie a štěstí se podařilo akci v téměř nezměněné struktuře přesunout o čtrnáct dnů na nový termín 18. května. Dle předběžných předpovědí má být kolem dvaceti stupňů a navíc je v záloze varianta pro déšť, která na původní termín nebyla možná,“ osvětlil důvody přesunu termínu akce její hlavní organizátor Petr Paníček.
Akce tedy bude startovat v 11:00 hodin a končit o půlnoci. Co se týče kapel, vystoupí Traktor, Turbo, Komunál, Quercus a Bezsoucitu. Předprodej vstupenek bude probíhat až do 15. května v Hudebninách Tyl v Kramářské ulici, kanceláři Finsys v Palackého ulici a webových stránkách www.smsticket.cz. Pokud vám však nový termín 18. května nevyhovuje, je samozřejmě možné zakoupené vstupenky vrátit, a to v době od 4. do 10. května. Tištěné vstupenky vracejte v Hudebninách Tyl, pokud jste lístky zakoupili v síti SMS ticket, budou vám peníze vráceny v hotovosti v kanceláři Finsys. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vše ostatní zůstává beze změny. 

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments