Dobré dopoledne, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

41 basketVysoká porážka a bezproblémové vítězství. Hned dvě tváře na začátku nového soutěžního ročníku ukázali basketbaloví Orli. Ostravský matný výkon vystřídalo obranné probuzení proti Ústí nad Labem. A s přibývajícími minutami byly k vidění také rychlé akce, zakončené jednoduchými koši.

„Z utkání jsem přitom měl obavy, protože Ústí v prvním kole prohrálo velice těsně s Pardubicemi. Doufám, že podobné výkony budeme opakovat a odrazíme se k lepším zítřkům,“ přeje si trenér Zbyněk Choleva.

V ostravské hale se Hanáci trápili v obraně a právě pod vlastním košem se dokázali po několika dnech výrazně zlepšit. Inkasovali pouze šedesát bodů a právě to byl základ pozdějšího vysokého vítězství. „Všichni hráči k tomu přispěli odstavováním soupeře od míče. Tak bychom měli bojovat pravidelně,“ tvrdí kouč týmu.

Snaha o rychlý přechod do útoku byla v obou případech vykoupená poměrně vysokým počtem ztracených míčů. Podle Cholevy je zlepšení přechodové fáze otázkou času.

„V přípravě jsme nebyli kompletní a ani na začátku ligy nemůžeme kvůli zranění Pavla Slezáka trénovat v plné sestavě. To je znát. Přišel nový rozehrávač a pivoti, chceme hrát trošku jiné útoky a ty se prostě musí natrénovat. Chce to svůj čas.“

Na začátku sezony Orli ale s přebytkem tréninkových jednotek počítat nemůžou. Liga pokračuje už ve středu a tým Prostějova hostuje na horké půdě v Děčíně. V sobotním televizním zápase pak přivítají nebezpečné slovenské Levice, které vede bývalý trenér Orlů Peter Bálint.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments