Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

15 slezakPouze dva soupeře nedokázali basketbalisté Prostějova porazit v průběhu sezony. Nymburk a Levice. Právě proti slovenskému soupeři budou v play-off bojovat o postup do semifinále Mattoni NBL. První zápas se hraje v sobotu 20. dubna od 19.00 hodin, odveta ve středu na Slovensku, třetí duel 27. dubna opět v hale Sportcentra DDM. případné další zápasy jsou na programu 1. a 4. května. Série se hraje na tři vítězné zápasy.

 „Čeká nás nepříjemný protivník. Především v domácím bouřlivém prostředí jsou Levice silné. Doufáme, že naši fanoušci v play-off vytvoří v naší hale dobrou kulisu  a pomůžou týmu k postupu. Kluci si to určitě zaslouží,“ zve diváky generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

V základní části Orli s jediným zahraničním celkem v Mattoni NBL prohráli v Prostějově 62:78 a střetnutí na Slovensku ztratili v poměru 79:96. „Moc si přejeme, aby se něco podobného neopakovalo. Pracujeme na tom, abychom šli do vyřazovací části v co nejlepší pohodě. Uvědomujeme si, že nás nečeká nic snadného, ale chceme postoupit do dalšího kola,“ tvrdí trenér Prostějova Zbyněk Choleva.

Na play-off se těší celý tým, který chce zůstat v soutěži co nejdéle. Na předcházející nezdary s Levicemi už ani nemyslí.

„Play-off je jiná soutěž. V dlouhodobé části se dají nezdary napravit, teď to nepůjde. V posledních týdnech hrajeme docela dobře a stejnými výkony se chceme prezentovat také v následujících zápasech. Když budeme soustředění a vyvarujeme se hloupých chyb, máme rozhodně slušné šance projít mezi nejlepší čtyři kluby soutěže,“ věří svému týmu kapitán Orlů Jaroslav Prášil.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments