Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 radek necasV předcházejících sezonách Radek Nečas sbíral vítězství v lize a také Českém poháru. V letošním ročníku se v dresu Ariete Prostějov opět probojoval do finále, v něm ale Hanáci podlehli Nymburku, kde zkušený pivot v uplynulých letech působil a nastoupil tak proti svým bývalým spoluhráčům. „Postupem do finále jsme splnili náš cíl. Bohužel už jsme nepřidali nic navíc,“ přiblížil své pocity po posledním pohárovém vystoupení Nečas. Orli nezačali finálové utkání na jihu Čech vůbec dobře a toho jejich soupeř rychle využil. V poločase už vedl o třicet bodů a prakticky rozhodl o obhajobě svého triumfu.

„Začali jsme vlažně a chyběla nám koncentrace. Nymburk se chytil,“ litoval promarněného úvodu Nečas. Prostějovský tým ničily především trojky. Právě při této střelbě vynikal nymburský Vojtěch Hruban, který se z dlouhé vzdálenosti trefil v první půli hned pětkrát. „Soupeř pokaždé našel volného hráče a vycházelo to na Vojtu.“ Poražení finalisté přesto zápas o přestávce nezabalili a v průběhu druhé dvacetiminutovky stáhli hrozivou ztrátu až na deset bodů. „Řekli jsme si, že odehrajeme druhou půli, jakoby to bylo nula nula. Částečně se to podařilo, i když výkyvy ve hře byly velké,“ řekl Nečas. Zkušený basketbalista pod košem sváděl urputné souboje s bývalými spoluhráči Petrem Bendou a Radoslavem Rančíkem. „Šli jsme do toho naplno, i když to bylo ovlivněné velkým bodovým rozdílem,“ říkal prostějovský pivot, který v závěru utkání na palubovce trochu kulhal. „Udělal jsem si výron, ale nic vážného to nebude,“ uzavřel ohlédnutí za pohárovým finále pivot Prostějova.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-