Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 Lubomir ruzickaJediné utkání na domácí palubovce zatím prohráli basketbalisté Ariete Prostějov a velice lichotivou bilanci si chtějí udržet také v zápase proti svitavským Turům. „Slabší chvilku jsme si vybrali v posledním střetnutí v Opavě, teď už to snad bude zase dobré,“ přeje si trenér Prostějova Zbyněk Choleva. Svitavy jsou nevyzpytatelný soupeř. V posledních dvou zápasech sice prohrály v Jindřichově Hradci a nestačily na Opavu, předtím si ale dokázaly poradit s Kolínem, Děčínem a USK Praha. „Lehké to nebude. Soupeř hraje o play – off a určitě bude nepříjemný,“ uvědomuje si kouč Orlů.

Tuři se museli vyrovnat s podivným odchodem nejlepšího střelce Kylese, týmovým výkonem ale dokázali mezeru zacelit. „Daří se Peterkovi, Teplému, Jelínkovi, Sedlákovi. Oporou je Kornowski. Rozehrávači Macela a Moravec jsou nepříjemní svojí bojovností,“ vypočítal přednosti

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-