Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 Lubomir ruzickaJediné utkání na domácí palubovce zatím prohráli basketbalisté Ariete Prostějov a velice lichotivou bilanci si chtějí udržet také v zápase proti svitavským Turům. „Slabší chvilku jsme si vybrali v posledním střetnutí v Opavě, teď už to snad bude zase dobré,“ přeje si trenér Prostějova Zbyněk Choleva. Svitavy jsou nevyzpytatelný soupeř. V posledních dvou zápasech sice prohrály v Jindřichově Hradci a nestačily na Opavu, předtím si ale dokázaly poradit s Kolínem, Děčínem a USK Praha. „Lehké to nebude. Soupeř hraje o play – off a určitě bude nepříjemný,“ uvědomuje si kouč Orlů.

Tuři se museli vyrovnat s podivným odchodem nejlepšího střelce Kylese, týmovým výkonem ale dokázali mezeru zacelit. „Daří se Peterkovi, Teplému, Jelínkovi, Sedlákovi. Oporou je Kornowski. Rozehrávači Macela a Moravec jsou nepříjemní svojí bojovností,“ vypočítal přednosti

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments