Dobré dopoledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 cyklistiDvě zvučná jména se objeví v sestavě týmu SKC Prostějov v nadcházející sezoně. Ambiciózní tým posílí bratrská dvojice Jan a Pavel Stöhr, která do letošní sezony působila v Itálii. Poté, co sestava týmu SKC Prostějov „U23“ byla v nedávné době posílena o odchovance domácího SCM Ondřeje Ponikelského, mimo jiné aktuálního mistra republiky v bodovacím závodě juniorů, se jedná o další dvě výrazné posily prostějovské formace.

„Honza v letošním roce oblékal dres formace SC REDA Mokador, zatímco Pavel hájil barvy týmu ASD Banca Popolare-Emillia Romagna,“ představil Večerníku dvě nové posily Petr Šrámek, předseda SKC Prostějov.

Oba bratři jsou odchovanci jablonecké cyklistiky a v juniorském věku na sebe v týmu KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou upozornili mnoha výbornými výsledky. Mezi největší patří vítězství Pavla Stöhra v prestižním Regionem Orlicka v roce 2008 a druhé místo na MČR o rok později. První rok v mužské kategorii strávili oba bratři v CK Windoors Příbram, kde se pod vedením trenéra Mikšíka podařilo Honzovi zvítězit v celkovém pořadí Českého poháru na silnici v kategorii U23! O rok později se vydali za cyklistickým štěstím do Itálie. Po dvou letech působení na Apeninském poloostrově se však rozhodli k návratu do ČR.

„Je oceněním naší práce, že závodníci formátu bratrů Stöhrových si vybrali právě náš tým.  Věřím, že jejich příchod do Prostějova bude přínosem a především pak na silnici budou určitě výraznou posilou pro celý tým,“ dodává k nové akvizici předseda oddílu Petr Šrámek.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-