Dobrý večer, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 cyklistiPáté místo vybojovala dvojice cyklistů SKC Prostějov Jakub Filip a Ondřej Ponikelský na šestidenních v Curychu, které se konaly od 28. listopadu do 1. prosince. Prostějovská dvojice se na pátém místě průběžného pořadí umístila již po první noci a stejná příčka jim také zůstala v celkovém pořadí po sobotní závěrečné noci. Třetímu zástupci SKC Prostějov se dařilo méně, Michal Mráček ml. ve dvojici s rakouským reprezentantem Christopherem Imrekem obsadil jedenácté místo v celkovém pořadí.

Pro vítězství si poměrně suverénním způsobem přijela domácí dvojice Stefan Küng a Théry Schir, na místě druhém se umístila nizozemská dvojice Didier Caspers a Melvin van Zijl, třetí místo patřilo smíšené švýcarsko-belgické dvojici Gaël Suter a Gert-Jan van Immerseel. Trenér Michal Mráček starší byl s výkonem svých svěřenců spíše spokojený. „Jakub s Ondrou podali velice slušný výkon, a to i po taktické stránce. V některých momentech měli i trochu smůly, a to když už v první etapě měli oba pád. Nejprve Jakubovi některý se závodníků najel na zadní kolo a ke konci etapy, když se Ondra nevyhnul padajícímu závodníkovi před sebou. Konec etapy musel dojíždět Jakub sám, bez střídání. Kluci to ale zvládli a především Ondra mě svým výkonem určitě potěšil. Ukazuje se, že bude pro tým přínosem a kvalitu bude mít i na dráze, což je pro SKC velmi důležité,“ uvedl po včerejším návratu do Prostějova kouč cyklistů Michal Mráček starší. „Od Michala jsem toho tolik neočekával, přece jen se vrací po určité pauze a bylo to vidět. Závodit však nezapomněl a bylo vidět, že se lepší etapu od etapy,“ dodal ještě k výkonu svého syna a druhého člena úspěšného páru.

 

 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-