Dobré dopoledne, dnes je středa 29.1.2020
svátek slaví Zdislava,
zítra Robin
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 mracek_imrekPrvní etapou odstartovaly ve čtvrtek šestidenní v Rotterdamu. Do Nizozemska odcestovala i dvojice závodníků SKC TUFO Prostějov, a to Michal Mráček mladěího a Christopher Imrek. Dvojice, která spolu již absolvovala šestidenní v Curychu, odcestovala do největšího přístavu Evropy v doprovodu trenéra Michala Mráčka staršího.

„Je škoda, že Michal do Nizozemí neodcestoval v optimální formě, neboť v posledních čtrnácti dnech prodělal virózu a nemohl trénovat. Christopher se připravoval sám na domácím velodromu ve Vídni,“ prozradil Večerníku kouč Michal Mráček starší. Přesto si jeho svěřenci prozatím nevedou špatně. Po třech etapách jsou na sedmém místě průběžného pořadí, až za nimi jsou další dvě dvojice z České republiky, a to Vendolský-Kadúch a Rybín-Rugovac, závodníci z Dukly Praha.

V kategorii UIV Talents (kategorie ´U23 - pozn.red.) startují v Rotterdamu závodníci z celkem osmi zemí Evropy, mezi nimiž dominují závodníci z domácího Nizozemí. Prozatím suverénně si počíná průběžně první nizozemská dvojice Didier Caspers-Melvin van Zijl, na místě druhém jsou Francouzi Thomas Boudat a Romain Le Roux, průběžně třetí je smíšená dvojice  Nico Hesslich (SRN) a Samuel Horstmann (Švýcarsko).

Zesdaagse Rotterdam vyvrcholí v úterý 8. ledna, ale Michal s Christopherem se přesunou do Brém, kde bude seriál šestidenních závodů pokračovat.

Průběžné pořadí po třech etapách:

1. Didier Caspers-Melvin Van Zijl (Nizozemsko)

2. Thomas Boudat-Romain Le Roux (Francie)

3. Nico Hesslich-Samuel Horstmann (SRN, Švýcarsko)

7. Michal Mráček ml.-Christopher Imrek (ČR, Rakousko)

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments