Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 mracek_imrekPrvní etapou odstartovaly ve čtvrtek šestidenní v Rotterdamu. Do Nizozemska odcestovala i dvojice závodníků SKC TUFO Prostějov, a to Michal Mráček mladěího a Christopher Imrek. Dvojice, která spolu již absolvovala šestidenní v Curychu, odcestovala do největšího přístavu Evropy v doprovodu trenéra Michala Mráčka staršího.

„Je škoda, že Michal do Nizozemí neodcestoval v optimální formě, neboť v posledních čtrnácti dnech prodělal virózu a nemohl trénovat. Christopher se připravoval sám na domácím velodromu ve Vídni,“ prozradil Večerníku kouč Michal Mráček starší. Přesto si jeho svěřenci prozatím nevedou špatně. Po třech etapách jsou na sedmém místě průběžného pořadí, až za nimi jsou další dvě dvojice z České republiky, a to Vendolský-Kadúch a Rybín-Rugovac, závodníci z Dukly Praha.

V kategorii UIV Talents (kategorie ´U23 - pozn.red.) startují v Rotterdamu závodníci z celkem osmi zemí Evropy, mezi nimiž dominují závodníci z domácího Nizozemí. Prozatím suverénně si počíná průběžně první nizozemská dvojice Didier Caspers-Melvin van Zijl, na místě druhém jsou Francouzi Thomas Boudat a Romain Le Roux, průběžně třetí je smíšená dvojice  Nico Hesslich (SRN) a Samuel Horstmann (Švýcarsko).

Zesdaagse Rotterdam vyvrcholí v úterý 8. ledna, ale Michal s Christopherem se přesunou do Brém, kde bude seriál šestidenních závodů pokračovat.

Průběžné pořadí po třech etapách:

1. Didier Caspers-Melvin Van Zijl (Nizozemsko)

2. Thomas Boudat-Romain Le Roux (Francie)

3. Nico Hesslich-Samuel Horstmann (SRN, Švýcarsko)

7. Michal Mráček ml.-Christopher Imrek (ČR, Rakousko)

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-