Dobré ráno, dnes je pátek 15.11.2019
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
fk mikulovice_msfl_na_dohled1Pokud dnes odpoledne porazí v tabulce třetí Mikulovice, propuknou již s předstihem oslavy průniku do třetí ligy. Plánovaný úspěch je tak opravdu na dosah! Muži 1.FK Prostějov s vypětím všech sil urvali další výhru v Lískovci a v průběžné tabulce divizní skupiny E zvýšili coby druhý tým pořadí tři kola před koncem soutěže svůj náskok na šest bodů.

Ve 28. dějství se tedy prostějovští fotbalisté střetnou se třetími Mikulovicemi a matematika tak zní jasně: vítězství = jistý postup do MSFL! I kdyby totiž ze druhých míst skupin D a E pronikl výš jen ten bodově lepší, bude to vzhledem k nízkému zisku v déčku určitě efkáčko. „Do jara jsme vstupovali s určitou ztrátou, kterou se nám vinou dvou venkovních remíz nedařilo zpočátku zlikvidovat. Jakmile se však tým zkonsolidoval, šly naše výkony nahoru a šňůrou vítězství jsme poskočili na kýženou druhou příčku. Je skvělé, že jsme momentálně v tak výhodném postavení, a za žádnou cenu nesmíme tuto svou převahu promarnit,“ řekl trenér 1.FK František Jura.

Po dlouhých letech se tak Prostějov může začít těšit na třetiligový fotbal. Utkání proti Mikulovicím se hraje v sobotu 2. června od 16.30 hodin v areálu Fotbal Prostějov v ulici E. Valenty a domácím by v podstatě mohla stačit i remíza. „Takhle však absolutně neuvažujeme, určitě chceme vyhrát. Aby jistota postupu byla stoprocentní, navíc oslavy chutnají po vítězství mnohem víc,“ zdůraznil Jura.

Fandové, tento zápasový šlágr si rozhodně nenechte ujít!

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments