Dobré ráno, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
fk mikulovice_msfl_na_dohled1Pokud dnes odpoledne porazí v tabulce třetí Mikulovice, propuknou již s předstihem oslavy průniku do třetí ligy. Plánovaný úspěch je tak opravdu na dosah! Muži 1.FK Prostějov s vypětím všech sil urvali další výhru v Lískovci a v průběžné tabulce divizní skupiny E zvýšili coby druhý tým pořadí tři kola před koncem soutěže svůj náskok na šest bodů.

Ve 28. dějství se tedy prostějovští fotbalisté střetnou se třetími Mikulovicemi a matematika tak zní jasně: vítězství = jistý postup do MSFL! I kdyby totiž ze druhých míst skupin D a E pronikl výš jen ten bodově lepší, bude to vzhledem k nízkému zisku v déčku určitě efkáčko. „Do jara jsme vstupovali s určitou ztrátou, kterou se nám vinou dvou venkovních remíz nedařilo zpočátku zlikvidovat. Jakmile se však tým zkonsolidoval, šly naše výkony nahoru a šňůrou vítězství jsme poskočili na kýženou druhou příčku. Je skvělé, že jsme momentálně v tak výhodném postavení, a za žádnou cenu nesmíme tuto svou převahu promarnit,“ řekl trenér 1.FK František Jura.

Po dlouhých letech se tak Prostějov může začít těšit na třetiligový fotbal. Utkání proti Mikulovicím se hraje v sobotu 2. června od 16.30 hodin v areálu Fotbal Prostějov v ulici E. Valenty a domácím by v podstatě mohla stačit i remíza. „Takhle však absolutně neuvažujeme, určitě chceme vyhrát. Aby jistota postupu byla stoprocentní, navíc oslavy chutnají po vítězství mnohem víc,“ zdůraznil Jura.

Fandové, tento zápasový šlágr si rozhodně nenechte ujít!

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments