Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvanáct podzimních gólů Zbyňka Polesa nezůstalo bez odezvy. Nejlepší střelec Jesence a třetí nejpřesnější kanonýr celé „B“ skupiny I.B třídy Olomouckého KFS by se měl pro jarní část přesunout o patro výš. Do své právě započaté zimní přípravy jej zahrnul jeho dosavadní spoluhráč a hlavní kouč Konice Petr Ullmann.

„Je to kvalitní útočník, hodně si od něj slibuji. A uvidíme, jak se bude jevit, samozřejmě bychom jej někým vykompenzovali. Chtěli bychom Jesenci poskytnout hráče, kteří by tu pravidelně nehráli, jako byli na podzim třeba Michal Jurník nebo Martin Kořenek. V Konici by zbytečně seděli a tam dostanou herní prostor,“ těší se tamější patriot na další zkvalitnění ofenzivy.
Radost mu udělali rovněž klíčoví hráči. Adam Širůček i nadále odolává zájmu Moravské Třebová a nevydává se do krajského přeboru, stejně tak zůstává i podzimní posila z Lipové Martin Liška a znovu se zapojí také Petr Bross. „Kluci zůstávají a jsme domluveni na další spolupráci, to je pro mě velice důležité. Nikdo klub neoslabí a budu mít osmnáct dvacet hráčů, kteří se budou moci zapojit. Všem přeju, ať se jim vyhýbají zranění,“ modlí se Ullmann v pevné zdraví svých svěřenců. Nemění se ani trenérský triumvirát, s asistenty Petrem Tichým a Miloslavem Fajstlem se dohodl na další spolupráci. „Dobře se mi s nimi spolupracuje a jsem rád, že zůstali. Mám v nich velkou oporu a děkuju jim za pomoc, jsou schopni poradit mi. Nemám strach, že bychom kádr neměli na sezónu připravený,“ usmívá se.
Pro mužstvo naplánoval konický lodivod nezvykle vysoký počet osmi přáteláků, celý dlouhý seriál započal 9. února souboj se Štítnou nad Vláří. „Účastník zlínského krajského přeboru, trénuje ho můj kamarád z vojny v Lipníku Pavel Prešnajder. Tuto konfrontaci jsem uvítal, porovnáme síly s mladým nadějným mančaftem z jiného kraje,“ těší se na velký souboj. Dále přijdou na řadu Zábřeh, starší dorost Uničova, Kralice na Hané, rakouský mančaft, jehož barvy hájí explumlovský Petr Matoušek, chybět nebudou ani Kostelec na Hané, ambiciózní Olešnice a Litovel. „Kluci se mají na co těšit, jsou tam pestří a zajímaví soupeři. Gró přípravy pak obstará soustředění v Jaroměřicích na začátku března, jímž zakončíme kondiční blok a začneme se soustředit vyloženě na herní stránku,“ představil své plány trenér Konice Petr Ullmann.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments