Příjemnou noc, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvanáct podzimních gólů Zbyňka Polesa nezůstalo bez odezvy. Nejlepší střelec Jesence a třetí nejpřesnější kanonýr celé „B“ skupiny I.B třídy Olomouckého KFS by se měl pro jarní část přesunout o patro výš. Do své právě započaté zimní přípravy jej zahrnul jeho dosavadní spoluhráč a hlavní kouč Konice Petr Ullmann.

„Je to kvalitní útočník, hodně si od něj slibuji. A uvidíme, jak se bude jevit, samozřejmě bychom jej někým vykompenzovali. Chtěli bychom Jesenci poskytnout hráče, kteří by tu pravidelně nehráli, jako byli na podzim třeba Michal Jurník nebo Martin Kořenek. V Konici by zbytečně seděli a tam dostanou herní prostor,“ těší se tamější patriot na další zkvalitnění ofenzivy.
Radost mu udělali rovněž klíčoví hráči. Adam Širůček i nadále odolává zájmu Moravské Třebová a nevydává se do krajského přeboru, stejně tak zůstává i podzimní posila z Lipové Martin Liška a znovu se zapojí také Petr Bross. „Kluci zůstávají a jsme domluveni na další spolupráci, to je pro mě velice důležité. Nikdo klub neoslabí a budu mít osmnáct dvacet hráčů, kteří se budou moci zapojit. Všem přeju, ať se jim vyhýbají zranění,“ modlí se Ullmann v pevné zdraví svých svěřenců. Nemění se ani trenérský triumvirát, s asistenty Petrem Tichým a Miloslavem Fajstlem se dohodl na další spolupráci. „Dobře se mi s nimi spolupracuje a jsem rád, že zůstali. Mám v nich velkou oporu a děkuju jim za pomoc, jsou schopni poradit mi. Nemám strach, že bychom kádr neměli na sezónu připravený,“ usmívá se.
Pro mužstvo naplánoval konický lodivod nezvykle vysoký počet osmi přáteláků, celý dlouhý seriál započal 9. února souboj se Štítnou nad Vláří. „Účastník zlínského krajského přeboru, trénuje ho můj kamarád z vojny v Lipníku Pavel Prešnajder. Tuto konfrontaci jsem uvítal, porovnáme síly s mladým nadějným mančaftem z jiného kraje,“ těší se na velký souboj. Dále přijdou na řadu Zábřeh, starší dorost Uničova, Kralice na Hané, rakouský mančaft, jehož barvy hájí explumlovský Petr Matoušek, chybět nebudou ani Kostelec na Hané, ambiciózní Olešnice a Litovel. „Kluci se mají na co těšit, jsou tam pestří a zajímaví soupeři. Gró přípravy pak obstará soustředění v Jaroměřicích na začátku března, jímž zakončíme kondiční blok a začneme se soustředit vyloženě na herní stránku,“ představil své plány trenér Konice Petr Ullmann.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments