Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvanáct podzimních gólů Zbyňka Polesa nezůstalo bez odezvy. Nejlepší střelec Jesence a třetí nejpřesnější kanonýr celé „B“ skupiny I.B třídy Olomouckého KFS by se měl pro jarní část přesunout o patro výš. Do své právě započaté zimní přípravy jej zahrnul jeho dosavadní spoluhráč a hlavní kouč Konice Petr Ullmann.

„Je to kvalitní útočník, hodně si od něj slibuji. A uvidíme, jak se bude jevit, samozřejmě bychom jej někým vykompenzovali. Chtěli bychom Jesenci poskytnout hráče, kteří by tu pravidelně nehráli, jako byli na podzim třeba Michal Jurník nebo Martin Kořenek. V Konici by zbytečně seděli a tam dostanou herní prostor,“ těší se tamější patriot na další zkvalitnění ofenzivy.
Radost mu udělali rovněž klíčoví hráči. Adam Širůček i nadále odolává zájmu Moravské Třebová a nevydává se do krajského přeboru, stejně tak zůstává i podzimní posila z Lipové Martin Liška a znovu se zapojí také Petr Bross. „Kluci zůstávají a jsme domluveni na další spolupráci, to je pro mě velice důležité. Nikdo klub neoslabí a budu mít osmnáct dvacet hráčů, kteří se budou moci zapojit. Všem přeju, ať se jim vyhýbají zranění,“ modlí se Ullmann v pevné zdraví svých svěřenců. Nemění se ani trenérský triumvirát, s asistenty Petrem Tichým a Miloslavem Fajstlem se dohodl na další spolupráci. „Dobře se mi s nimi spolupracuje a jsem rád, že zůstali. Mám v nich velkou oporu a děkuju jim za pomoc, jsou schopni poradit mi. Nemám strach, že bychom kádr neměli na sezónu připravený,“ usmívá se.
Pro mužstvo naplánoval konický lodivod nezvykle vysoký počet osmi přáteláků, celý dlouhý seriál započal 9. února souboj se Štítnou nad Vláří. „Účastník zlínského krajského přeboru, trénuje ho můj kamarád z vojny v Lipníku Pavel Prešnajder. Tuto konfrontaci jsem uvítal, porovnáme síly s mladým nadějným mančaftem z jiného kraje,“ těší se na velký souboj. Dále přijdou na řadu Zábřeh, starší dorost Uničova, Kralice na Hané, rakouský mančaft, jehož barvy hájí explumlovský Petr Matoušek, chybět nebudou ani Kostelec na Hané, ambiciózní Olešnice a Litovel. „Kluci se mají na co těšit, jsou tam pestří a zajímaví soupeři. Gró přípravy pak obstará soustředění v Jaroměřicích na začátku března, jímž zakončíme kondiční blok a začneme se soustředit vyloženě na herní stránku,“ představil své plány trenér Konice Petr Ullmann.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments