Dobré odpoledne, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvanáct podzimních gólů Zbyňka Polesa nezůstalo bez odezvy. Nejlepší střelec Jesence a třetí nejpřesnější kanonýr celé „B“ skupiny I.B třídy Olomouckého KFS by se měl pro jarní část přesunout o patro výš. Do své právě započaté zimní přípravy jej zahrnul jeho dosavadní spoluhráč a hlavní kouč Konice Petr Ullmann.

„Je to kvalitní útočník, hodně si od něj slibuji. A uvidíme, jak se bude jevit, samozřejmě bychom jej někým vykompenzovali. Chtěli bychom Jesenci poskytnout hráče, kteří by tu pravidelně nehráli, jako byli na podzim třeba Michal Jurník nebo Martin Kořenek. V Konici by zbytečně seděli a tam dostanou herní prostor,“ těší se tamější patriot na další zkvalitnění ofenzivy.
Radost mu udělali rovněž klíčoví hráči. Adam Širůček i nadále odolává zájmu Moravské Třebová a nevydává se do krajského přeboru, stejně tak zůstává i podzimní posila z Lipové Martin Liška a znovu se zapojí také Petr Bross. „Kluci zůstávají a jsme domluveni na další spolupráci, to je pro mě velice důležité. Nikdo klub neoslabí a budu mít osmnáct dvacet hráčů, kteří se budou moci zapojit. Všem přeju, ať se jim vyhýbají zranění,“ modlí se Ullmann v pevné zdraví svých svěřenců. Nemění se ani trenérský triumvirát, s asistenty Petrem Tichým a Miloslavem Fajstlem se dohodl na další spolupráci. „Dobře se mi s nimi spolupracuje a jsem rád, že zůstali. Mám v nich velkou oporu a děkuju jim za pomoc, jsou schopni poradit mi. Nemám strach, že bychom kádr neměli na sezónu připravený,“ usmívá se.
Pro mužstvo naplánoval konický lodivod nezvykle vysoký počet osmi přáteláků, celý dlouhý seriál započal 9. února souboj se Štítnou nad Vláří. „Účastník zlínského krajského přeboru, trénuje ho můj kamarád z vojny v Lipníku Pavel Prešnajder. Tuto konfrontaci jsem uvítal, porovnáme síly s mladým nadějným mančaftem z jiného kraje,“ těší se na velký souboj. Dále přijdou na řadu Zábřeh, starší dorost Uničova, Kralice na Hané, rakouský mančaft, jehož barvy hájí explumlovský Petr Matoušek, chybět nebudou ani Kostelec na Hané, ambiciózní Olešnice a Litovel. „Kluci se mají na co těšit, jsou tam pestří a zajímaví soupeři. Gró přípravy pak obstará soustředění v Jaroměřicích na začátku března, jímž zakončíme kondiční blok a začneme se soustředit vyloženě na herní stránku,“ představil své plány trenér Konice Petr Ullmann.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments