Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 kuceraDva úkoly má před sebou na kraji nové sezony trenér fotbalistů Určic Evžen Kučera. Jeho současná trenérská kvalifikace totiž dostačuje pouze ke koučování v krajském přeboru, s postupem do vyšší soutěže se navíc rozhodl rozšířit svůj realizační tým.

„Měl bych si dodělat licenci a v lednu budu podávat přihlášku. Tento rok to nemělo význam, je tam přihlášeno přes sedmdesát jmen a berou jich snad deset,“ potvrdil spekulace Evžen Kučera. V této sezoně ho ještě tolik netlačil čas, jako divizní nováček totiž klub dostal podle předsedy oddílu výjimku, takže nemusí přijít nový trenér s potřebnou licencí.

Mírné změny ale trenérský štáb přece jen dozná, Evžen Kučera si k Miroslavu Vláčilovi shání nového asistenta. „Pan Vláčil má sice funkci asistenta, ale dělá pro mě jiné spíše konzultační a administrativní věci. Snažím se sehnat někoho z vyšší soutěže, kdo by mi pomáhal na hřišti. Je to ale těžké, málokdo chce dělat pod někým a možná to vyřešíme tak, že z nějakého hráče uděláme hrajícího asistenta,“ nastínil možné řešení současný hlavní kouč Určic.

Ze současného kádru se na tuto pozici nabízí osmadvacetiletý Michal Skopalík, jenž v Českých Budějovicích nakoukl i do první ligy.

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments