Příjemnou noc, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 kuceraDva úkoly má před sebou na kraji nové sezony trenér fotbalistů Určic Evžen Kučera. Jeho současná trenérská kvalifikace totiž dostačuje pouze ke koučování v krajském přeboru, s postupem do vyšší soutěže se navíc rozhodl rozšířit svůj realizační tým.

„Měl bych si dodělat licenci a v lednu budu podávat přihlášku. Tento rok to nemělo význam, je tam přihlášeno přes sedmdesát jmen a berou jich snad deset,“ potvrdil spekulace Evžen Kučera. V této sezoně ho ještě tolik netlačil čas, jako divizní nováček totiž klub dostal podle předsedy oddílu výjimku, takže nemusí přijít nový trenér s potřebnou licencí.

Mírné změny ale trenérský štáb přece jen dozná, Evžen Kučera si k Miroslavu Vláčilovi shání nového asistenta. „Pan Vláčil má sice funkci asistenta, ale dělá pro mě jiné spíše konzultační a administrativní věci. Snažím se sehnat někoho z vyšší soutěže, kdo by mi pomáhal na hřišti. Je to ale těžké, málokdo chce dělat pod někým a možná to vyřešíme tak, že z nějakého hráče uděláme hrajícího asistenta,“ nastínil možné řešení současný hlavní kouč Určic.

Ze současného kádru se na tuto pozici nabízí osmadvacetiletý Michal Skopalík, jenž v Českých Budějovicích nakoukl i do první ligy.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments