Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 fotbal_turnajpivinOsm výběrů starších přípravek se na konci června sjelo do Pivína, aby se utkalo v prvním ročníku turnaje O pohár starosty obce Pivín. Z dětí narozených v roce 2002 a později se nejlépe vedlo týmu 1.SK Prostějov „A“, jenž si dokráčel pro první místo.

„Jsem velice spokojen s průběhem, bylo to velice pěkně zorganizováno a musím pochválit i naše kluky. Nešťastnou brankou skončili na čtvrtém místě a těší mě, že nemáme špatné fotbalisty. Poděkování si zaslouží pan Svozil i trenéři našich mladších žáků,“ ohlédl se za jednodenním kláním pivínský starosta Jan Vrána.

Za vítězným 1.SK Prostějov „A“, skončil druhý výběr 1.SK Prostějov „B“ a bronz připadl Sokolu Určice. Čtvrtý skončil domácí Sokol Pivín, pátý Sokol Brodek u Prostějova, na šesté pozici se umístily dívky 1.FC Slovácko. Sedmé dohrály nedaleké Tupesy a osmý Sokol Klenovice na Hané.

Za nejužitečnějšího hráče turnaje vybrali pořadatelé Lucii Dohnálkovou ze Slovácka, tabulku střelců vyhrál Jakub Fabiánek z 1.SK Prostějov „A“, jeho kolega z družstva Aleš Kvapil se stal nejlepším brankářem.

Všechna družstva si z Pivína odvezla poháry, věcné ceny i sportovní vybavení, nejlepší jednotlivec z každého celku se navíc dočkal zvláštní odměny: „Obdržel poukaz na zájezd na fotbalový turnaj do Mnichova věnovaný cestovní kanceláří CASPORT, který se koná 31. července za účasti Bayernu Mnichov, AC Milán, Manchesteru City, Sao Paula. Jistě nezapomenutelný zážitek pro mladé fotbalisty,“ odtajnil člen výboru Sokola Pivín Jaroslav Svozil.

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments