Dobré odpoledne, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 fotbal_turnajpivinOsm výběrů starších přípravek se na konci června sjelo do Pivína, aby se utkalo v prvním ročníku turnaje O pohár starosty obce Pivín. Z dětí narozených v roce 2002 a později se nejlépe vedlo týmu 1.SK Prostějov „A“, jenž si dokráčel pro první místo.

„Jsem velice spokojen s průběhem, bylo to velice pěkně zorganizováno a musím pochválit i naše kluky. Nešťastnou brankou skončili na čtvrtém místě a těší mě, že nemáme špatné fotbalisty. Poděkování si zaslouží pan Svozil i trenéři našich mladších žáků,“ ohlédl se za jednodenním kláním pivínský starosta Jan Vrána.

Za vítězným 1.SK Prostějov „A“, skončil druhý výběr 1.SK Prostějov „B“ a bronz připadl Sokolu Určice. Čtvrtý skončil domácí Sokol Pivín, pátý Sokol Brodek u Prostějova, na šesté pozici se umístily dívky 1.FC Slovácko. Sedmé dohrály nedaleké Tupesy a osmý Sokol Klenovice na Hané.

Za nejužitečnějšího hráče turnaje vybrali pořadatelé Lucii Dohnálkovou ze Slovácka, tabulku střelců vyhrál Jakub Fabiánek z 1.SK Prostějov „A“, jeho kolega z družstva Aleš Kvapil se stal nejlepším brankářem.

Všechna družstva si z Pivína odvezla poháry, věcné ceny i sportovní vybavení, nejlepší jednotlivec z každého celku se navíc dočkal zvláštní odměny: „Obdržel poukaz na zájezd na fotbalový turnaj do Mnichova věnovaný cestovní kanceláří CASPORT, který se koná 31. července za účasti Bayernu Mnichov, AC Milán, Manchesteru City, Sao Paula. Jistě nezapomenutelný zážitek pro mladé fotbalisty,“ odtajnil člen výboru Sokola Pivín Jaroslav Svozil.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments