Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 vrahoviceNevšední zážitek se o víkendu naskytl hráčům Vrahovic a Brodku u Prostějova. Jejich vzájemný souboj, náležející do předehrávaného 17. kola okresního přeboru, se totiž odehrával před kamerami televize Nova! Ti z vás, kdo nechyběli u nedělních Televizních novin, už vše viděli na vlastní oči...


Na televizi Prima se nedávno objevila reportáž z utkání Čechovic „B“ s Určicemi „B“, během pár týdnů se tak na obrazovkách objevila další dvojice regionálních účastníků nejvyšší okresní fotbalové soutěže mužů. Vrahovice s Brodkem se totiž dostaly do rubriky „Okresní přebor“, kterou televize Nova vysílá v neděli a v pondělí od tři čtvrtě na osm večer.

„Kontaktovali nás ve čtvrtek večer, nijak speciálně jsme se ale nepřipravovali, protože pršelo a nevěděli jsme, zda se vůbec bude hrát. Volali nám tedy i v pátek a v sobotu v poledne se ozvali znovu, že jedou na hřiště,“ popisoval příjemné překvapení předseda fotbalistů Vrahovic Petr Mudrý.

„Je to pro nás velká pocta, zajímalo by mě, jak to celé vzniklo. Osobně si nepamatuji, že by Vrahovice někdy byly v televizi, přijde to tak do archivu. Navíc se hrál pěkný fotbal před slušnou návštěvou,“ potěšilo Mudrého.

A jak doplnil kouč týmu Zdeněk Švec, možná i díky tomu se domácím podařilo otočit stav 0:1 a s podzimem se rozloučili výhrou. „Natáčeli celý zápas i v kabinách, pro hráče to byla motivace. Já osobně bývám nervózní při každém zápase, hodně to prožívám. Někteří kluci o tom navíc dopředu nevěděli, ale komu se to poštěstí, aby hrál před kamerami celostátní televize?“ vážil si sobotního momentu Švec.

Netradiční vsuvka to byla i pro hostující mužstvo, podle trenéra Davida Mezuliánka se to ale na výkonu Brodku nijak nepromítlo. „Byla to pro nás novinka, navíc jsme o ní dopředu nevěděli. Mluvili ale spíše s domácími a přímý přenos by byl lepší,“ usmíval se fotbalový kouč.

A to nebylo vše, o den později, tedy v pondělí večer se na Nově objevil duel Němčic nad Hanou s Hanou Prostějov "B", jejž televize natáčela v neděli odpoledne.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments