Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 vrahoviceNevšední zážitek se o víkendu naskytl hráčům Vrahovic a Brodku u Prostějova. Jejich vzájemný souboj, náležející do předehrávaného 17. kola okresního přeboru, se totiž odehrával před kamerami televize Nova! Ti z vás, kdo nechyběli u nedělních Televizních novin, už vše viděli na vlastní oči...


Na televizi Prima se nedávno objevila reportáž z utkání Čechovic „B“ s Určicemi „B“, během pár týdnů se tak na obrazovkách objevila další dvojice regionálních účastníků nejvyšší okresní fotbalové soutěže mužů. Vrahovice s Brodkem se totiž dostaly do rubriky „Okresní přebor“, kterou televize Nova vysílá v neděli a v pondělí od tři čtvrtě na osm večer.

„Kontaktovali nás ve čtvrtek večer, nijak speciálně jsme se ale nepřipravovali, protože pršelo a nevěděli jsme, zda se vůbec bude hrát. Volali nám tedy i v pátek a v sobotu v poledne se ozvali znovu, že jedou na hřiště,“ popisoval příjemné překvapení předseda fotbalistů Vrahovic Petr Mudrý.

„Je to pro nás velká pocta, zajímalo by mě, jak to celé vzniklo. Osobně si nepamatuji, že by Vrahovice někdy byly v televizi, přijde to tak do archivu. Navíc se hrál pěkný fotbal před slušnou návštěvou,“ potěšilo Mudrého.

A jak doplnil kouč týmu Zdeněk Švec, možná i díky tomu se domácím podařilo otočit stav 0:1 a s podzimem se rozloučili výhrou. „Natáčeli celý zápas i v kabinách, pro hráče to byla motivace. Já osobně bývám nervózní při každém zápase, hodně to prožívám. Někteří kluci o tom navíc dopředu nevěděli, ale komu se to poštěstí, aby hrál před kamerami celostátní televize?“ vážil si sobotního momentu Švec.

Netradiční vsuvka to byla i pro hostující mužstvo, podle trenéra Davida Mezuliánka se to ale na výkonu Brodku nijak nepromítlo. „Byla to pro nás novinka, navíc jsme o ní dopředu nevěděli. Mluvili ale spíše s domácími a přímý přenos by byl lepší,“ usmíval se fotbalový kouč.

A to nebylo vše, o den později, tedy v pondělí večer se na Nově objevil duel Němčic nad Hanou s Hanou Prostějov "B", jejž televize natáčela v neděli odpoledne.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-