Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 10 konice kralice na hane fotbalNa konické umělce „Pod Kučerákem“ přivítali domácí svého regionálního soka z krajského přeboru Kralice na Hané. Přesto byl herní rozdíl mezi oběma týmy patrný především ve druhém poločasu, do něhož domácí vstoupili s dvoubrankovým mankem. Těm navíc chyběl distancovaný trenér Jedlička, za nějž se koučování ujal hrající asistent Řehák. „Stavíme nový tým, takže jsme zatím ve fázi optimalizace sestavy. Hraje za nás i dorostenec Kováč, který se prezentoval velmi dobře,“ poodhalil zákulisí domácí přípravy Řehák.

„Do prvního inkasovaného gólu jsme hráli celkem dobře, ve druhém poločasu jsme otevřeli hru a z toho plynuly další góly v naší síti,“ zhodnotil krátce průběh utkání. Kralický trenér Gottwald byl pochopitelně s úvodem přípravy spokojený. „Toto byl náš první přátelský zápas, a přestože jsme sem při absenci čtyř marodů přijeli ve dvanácti lidech, utkání jsme zvládli. Do stavu čtyři nula jsem byl s defenzivní činností maximálně spokojený, pak přišlo z naší strany malé uspokojení, kdy přestal střed zálohy i obrany plnit důsledně své povinnosti, z čehož rezultovala obdržená branka, ale celkový přístup hráčů a předvedená hra byla na dobré úrovni,“ svěřil se Večerníku po závěrečném hvizdu kralický kouč.

Sokol Konice - FC Kralice na Hané
Branky:
83. Antl - 12. Cibulka, 45. Valtr, 50. Lehký, 60. Vybíhal

Sestava Sokol Konice: Rec - Bílý, Rus, Řehák, Burget - Václavek, Kořenovský, Sedláček, F. Drešr - Antl, Kováč. Střídali: M. Drešr, Vydržel. Trenér: Tomáš Řehák.

Sestava FC Kralice na Hané: Krejčí - Vlach (46. Cetkovský), Martinka, Neoral, Jamrich - Valtr, Vybíhal, Nečas, Kopečný - Petržela (46. Lehký), Cibulka. Trenér: Petr Gottwald.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar