Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 23 TJ Sokol UrčiceDalší z přípravných zápasů na jarní sezónu sehráli určičtí fotbalisté ve středečním podvečeru na hřišti třetiligového Uničova. A od účastníka MSFL inkasovali až pířliš krutý debakl... „Nehráli jsme vůbec podle našich představ, jediný účel, který zápas splnil, byl fakt, že jsme si pořádně zaběhali,“ okomentoval lakonicky utkání trenér Evžen Kučera.

„Měli jsme velké problémy v defenzivě celého mužstva, je vidět, že dáváme dohromady celou obrannou čtveřici, což je zatím naše slabina především proti takovýmto silným soupeřům“ připomněl Kučera. Kromě odchozích, Ruse se Zbožínkem, není totiž dlouhodobě kvůli zranění k dispozici ani Michal Skopalík, Michal Ján jde na operaci s meniskem, takže z původních pěti obránců hned čtyři ze sestavy vypadli, což je pochopitelně citelná rána. „K Davidu Javoříkovi zkouším nové tváře, ale není to zatím ono, v tomto zápase se nám vůbec nezadařilo,“ konstatoval závěrem určický kouč.

SK Uničov           7
TJ Sokol Určice   1

Branka Určic: 75. T. Zapletal

Sestava Určic:

Nejezchleb (46. Števula) - Petrásek, Škoda, P. Zapletal, Javořík - Bokůvka, Bednář, Svozil, Pekař, T. Zapletal - Los. Střídali: Schon, Halouzka.  Trenér. Evžen Kučera.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar