Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani Rakousko, ani Určice. Jarním působištěm zkušeného univerzála Ondřeje Dostála měl být účastník zlínského krajského přeboru FC Morkovice. 09 22 dostalOsmadvacetiletý kmenový hráč 1.SK Prostějov absolvoval s týmem přípravu byl již s klubem na všem domluven, nakonec je ale vše jinak. Přišel totiž smolný okamžik při sálovém fotbálku a výsledkem je natržené tříslo. „Chodím každý den na rehabilitace, vypadá to ale na dva až šest týdnů, takže teď absolutně nevím, kde budu a jestli tento půlrok vůbec někde odehraju,“ soukal ze sebe smutným hlasem.

Ještě o chvíli dříve se přitom optimisticky vyjadřoval ke zbytku sezony a věřil v úspěšnou misi. „Hledali někoho zkušenějšího a měl bych tam jezdit ještě s jedním či dvěma hráči. Loni spadli z divize, odešla jim řada hráčů a letošní sezona jim nevychází, jak si plánovali. Cílem je nyní stabilizovat vše a pak se porvat o postup,“ těšil se na úspěšnou druhou polovinu ročníku. Člen postupové sestavy prostějovského „efkáčka“, která na jaře 2012 vybojovala třetí ligu, strávil podzimní část po boku Vladimíra Bárty a Petra Poláčka v Rakousku. Týmu se ale nedařilo podle představ a dohodl se tak na předčasném ukončení spolupráce. „Chtěli hrát o postup a v přípravě to bylo dobré, zranil se nám ale tvořivý záložník a skončili jsme až třetí od konce. Byl jsem sice se sedmi góly nejlepším střelcem týmu, ale v útoku se nám moc nedařilo. Oddíl se pak rozhodl pro změny a skončil jsem já i Peťa Poláček,“ vracel se k nedávné zahraniční zkušenosti. Na startu jarní přípravy krátce koketoval s divizními Určicemi, poté to vypadalo na přesun do Kralic. „Pokud by nepřišla nabídka z Morkovic, asi bych tam zůstal. Kluky znám, sám jsem tam již hrál a vím, co by mě čekalo. Děkuji Kralicím za možnost připravovat se s týmem,“ vzkázal na dálku Ondřej Dostál.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar