Dobré dopoledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

házená prostějov velké meziříčíFOTOGALERIE Jednoznačně nejvýraznější výhru v letošním ročníku druhé ligy předvedli svým fanouškům házenkáři Sokola II Prostějov. Na Chorásce neměli se svým soupeřem téměř žádné slitování a hostům z Velkého Meziříčí oplatili podzimní porážku 23:30 i s úroky. Doma zvítězili 35:27 a nebýt výrazného polevení v úvodu poslední desetiminutovky, překonali by jistě i čtyřicetibrankovou hranici.

Hráčům Sokola II vyšli úvody obou poločasů, v nichž si dokázali vypracovat dostatečný náskok. Vyrovnaný stav platil za celé utkání pouze jednou, a sice než hned v první minutě poslal David Jurečka domácí výběr do vedení. Po třetím vyloučení a následné červené kartě pro Petra Kříbalu zvyšoval proměněnou sedmičkou Kosina již na 26:16. Za potlesku spokojených fanoušků tak Sokol II Prostějov po jednom z nejlepších výkonů v celé sezoně zvítězil 35:27 a před ligovou pauzou prodloužil sérii neporazitelnosti na tři duely.

Sokol II Prostějov – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:27 (16:12)

Rozhodčí: Kummerová – Smékal.
ŽK: 2:3.
Vyloučení: 5:4.
ČK: 0:1 (Kříbala).
Sedmičky: 4/4:2/2.
Diváků: 90.
Pětiminutovky: 3:0, 5:1, 8:6, 11:8, 12:10, 16:12, 19:13, 22:15, 26:16, 28:19, 30:24, 35:27.

Sestava a branky Prostějova: Hrubý, Zacpal – Kozlovský 9, Burget, M. Jurík 2, Jura 1, Chytil, Jurečka 5, Šestořád, Procházka 1, Gazdík 5, Valach 2, Raška, Kosina 10. Trenér: Josef Zedníček.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-