Dobré odpoledne, dnes je sobota 26.9.2020
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na čtyři zápasy už prodloužili svou neporazitelnost ve 2. lize jihomoravské skupiny házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. V 9. kole soutěže tentokrát nezvítězili, ale ze specifického prostředí Sokola Juliánov přivezli aspoň remízu 20:20 (11:8).

Mezi oběma celky zela před vzájemným soubojem pětibodová díra, tudíž favoritem byli určitě hosté. Leč úvodní poločas tomu vůbec neodpovídal. Domácí šli okamžitě do vedení, získali několikabrankový náskok a ten až do přestávky udržovali.
„První půle nám nevyšla útočně. Ztráceli jsme balóny, střely často trefovali do tyčí, zahazovali šance. A proto nahecovaný soupeř odskočil, s jeho nepříjemně důraznou hrou v nafukovací hale na povrchu s poněkud jiným odskokem míče jsme měli problémy,“ popisoval asistent trenéra HK David Ševčík.
Po změně stran přišel obrat. „Kluci zabojovali, zlepšili ofenzivu a průběh otočili. Rozstříleli se Mara Dostál, který dal deset gólů, a Honza Smékal se šesti trefami. K tomu zachytal Honza Mayer, měl tam řadu povedených zákroků. Druhá půlka už prostě měla z naší strany vyšší kvalitu,“ ocenil Ševčík.
Nakonec však Hanáci na triumf nedosáhli. „Juliánov má poslední dobou zlepšené výsledky, rozhodně nebyl slabý. Naopak houževnatě vzdoroval a nakonec i vyrovnal, takže se zrodila remíza. Vzhledem k průběhu utkání ji bereme, mohli jsme totiž vyhrát, ale taky klidně prohrát,“ uzavřel hodnocení Ševčík. (son)

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2018/19, 9. kolo
Sokol Juliánov – TJ Sokol Kostelec na Hané HK  20:20 (11:8)
Rozhodčí: Směja a Škroch. Vyloučení: 3:3. Sedmičky: 2/2:0. Diváci: 25.
Nejvíce branek Juliánova: Kalousek 6/2, Koleček 4.
Sestava a branky Kostelce: Mayer, Navrátil – V. Prášil, Kiš 1, Hochvald, Smékal 6, Dostál 10, Kopečný, Podhrázský 1, Říčař, L. Varhalík 1, Nevrla, Palička 1. Trenéři: Milan Varhalík a David Ševčík.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-