Dobré ráno, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na čtyři zápasy už prodloužili svou neporazitelnost ve 2. lize jihomoravské skupiny házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. V 9. kole soutěže tentokrát nezvítězili, ale ze specifického prostředí Sokola Juliánov přivezli aspoň remízu 20:20 (11:8).

Mezi oběma celky zela před vzájemným soubojem pětibodová díra, tudíž favoritem byli určitě hosté. Leč úvodní poločas tomu vůbec neodpovídal. Domácí šli okamžitě do vedení, získali několikabrankový náskok a ten až do přestávky udržovali.
„První půle nám nevyšla útočně. Ztráceli jsme balóny, střely často trefovali do tyčí, zahazovali šance. A proto nahecovaný soupeř odskočil, s jeho nepříjemně důraznou hrou v nafukovací hale na povrchu s poněkud jiným odskokem míče jsme měli problémy,“ popisoval asistent trenéra HK David Ševčík.
Po změně stran přišel obrat. „Kluci zabojovali, zlepšili ofenzivu a průběh otočili. Rozstříleli se Mara Dostál, který dal deset gólů, a Honza Smékal se šesti trefami. K tomu zachytal Honza Mayer, měl tam řadu povedených zákroků. Druhá půlka už prostě měla z naší strany vyšší kvalitu,“ ocenil Ševčík.
Nakonec však Hanáci na triumf nedosáhli. „Juliánov má poslední dobou zlepšené výsledky, rozhodně nebyl slabý. Naopak houževnatě vzdoroval a nakonec i vyrovnal, takže se zrodila remíza. Vzhledem k průběhu utkání ji bereme, mohli jsme totiž vyhrát, ale taky klidně prohrát,“ uzavřel hodnocení Ševčík. (son)

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2018/19, 9. kolo
Sokol Juliánov – TJ Sokol Kostelec na Hané HK  20:20 (11:8)
Rozhodčí: Směja a Škroch. Vyloučení: 3:3. Sedmičky: 2/2:0. Diváci: 25.
Nejvíce branek Juliánova: Kalousek 6/2, Koleček 4.
Sestava a branky Kostelce: Mayer, Navrátil – V. Prášil, Kiš 1, Hochvald, Smékal 6, Dostál 10, Kopečný, Podhrázský 1, Říčař, L. Varhalík 1, Nevrla, Palička 1. Trenéři: Milan Varhalík a David Ševčík.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-