Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 greplJe tomu již téměř patnáct let, co na lavičce kosteleckých házenkářů naposledy stanul kouč Jiří Grepl. Právě pod jeho vedením nastupoval tým na konci minulého století k bojům v první lize i extralize. Následně převzal taktovku začínající a dnes úspěšný český lodivod Jan Hegar, jenž přivedl mužstvo až do interligy. Nyní se však schyluje k velkému comebacku. Současný druholigový kádr Kostelce na Hané totiž zahájil přípravu právě pod vedením zkušeného lodivoda Jiřího Grepla!

„Příprava zatím běží podle plánu, problémy se snažíme řešit za pochodu a snad to dobře dopadne. Situace sice není růžová, naším cílem je ale dá dohromady kádr se šancí obstát v soutěži, intenzivně na tom pracujeme,“ sdělil Večerníku člen oddílového výboru Jiří Grepl.

O změnách na soupisce zatím příliš hovořit nechtěl, prozradil jen, že odešli ti, jimž vypršelo hostování. „Naopak se k nám vrátili odchovanci, kteří dlouho nehráli, mám s nimi osobní dohodu. Mladých hráčů tu totiž moc není a stav byl kritický. Nyní je nás pětadvacet, z kterých se bude vybírat. Rozhodující bude právě srpen,“ odtajnil Grepl, jenž nově převzal „A“-tým.

Hráči se tak od 1. srpna scházejí třikrát týdně a tak tomu pravděpodobně bude až do startu sezony 20. září na palubovce Ivančic. „V plánu máme i několik přáteláků, jsme domluveni na zápase ve Velké Bystřici a jednáme i o utkání doma, chtěli bychom se střetnout i s Olomoucí. A 31. srpna se v prvním kole Českého poháru představíme v Uničově,“ představil zápasový program.

Zda ale Jiří Grepl povede mančaft i do samotné sezony, o tom zatím rozhodnutý není. „Slíbil jsem, že povedu přípravu nového družstva a podle vývoje se uvidí. Jako člen výboru jsem několikrát upozorňoval, že se roky opomíjela práce s mládeží a mým cílem je, aby se to tu celé nepoložilo, ale postupnými kroky a dlouhodobou tvrdou prací šlo vše opět nahoru. Snažím se navázat na to, co se mi v minulosti povedlo a co jsem musel opustit,“ vysvětlil protřelý kormidelník své záměry.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-