Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

hazena ilustracniHázenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK inkasovali týden před startem nového ročníku 2. ligy mužů tak tvrdou facku, že je doslova posadila na zadek. Absolutně totiž nezvládli domácí střetnutí 2. kola Českého poháru a od Velké Bystřice jim na bledé tváři zůstal rudý obtisk výsledkové dlaně v podobě těžkého debaklu.

HK Kostelec na Hané – SK Velká Bystřice 20:29 (9:12)

Brankový sled: 0:3, 2:3, 3:8, 6:9, 8:10, 10:12, 10:15, 11:17, 14:18, 14:21, 15:25, 18:25, 20:26, 20:29.
Rozhodčí: Kummerová a Smékal.
Vyloučení: 4:4.
Sedmičky: 0:5/1.
Diváků: 60.
Sestava Kostelce: Zacpal, P. Navrátil – Smékal 3, Kopečný, M. Grulich 3, Vymětal 4, M. Grepl 4, Novák 2, Palička, J. Grepl 1, R. Navrátil 1, Varhalík 1, Říčař 1. Trenéři: Milan Varhalík a Alois Jurík.
Sestava Velké Bystřice: Machalík, Hliněný – Wolf 2, Macháček, Pörsök 2, Mézl 4, Dostál 7, Balon 6, Strádal 1, Schneider 6, Zeman 1. Trenér: Libor Malínek.

Hanákům chybělo několik zkušenějších opor a mladý tým proti loni ještě prvoligovému soupeři duel zpackal. Leccos napověděl hned úvod, kdy hosté rychle odskočili na 0:3 a poté čtyřmi góly za sebou z 3:4 na 3:8. Sokol doplácel na časté ztráty míčů, tím pádem neschopnost prosadit se v útoku a rovněž na průchozí obranu. Až od 17. minuty se svěřenci dua Varhalík – Jurík herně zvedli, což vedlo k postupnému dotažení manka na rozdíl dvou branek (8:10).

Druhý poločas sice opět začal lépe protivník (10:12 – 10:15), ale do 46. minuty ještě Kostelečtí drželi teoretickou naději na obrat (14:18). Následně se však jejich hra sesypala jako pověstný domeček z karet. Šestkrát v řadě (!) školácky odevzdali balón přímo do rukou protihráčů, kteří nemilosrdně trestali stejným počtem gólových trháků. Tím pádem bylo za hrozivého stavu 15:25 rozhodnuto. Polevení bystřické koncentrace vzápětí dovolilo TJ zkorigovat (18:25, 20:26), aby úplný závěr vrátil tragicky hrající mužstvo domácích zpátky do kolen – 20:29.

Pohledem trenérů

Milan VARHALÍK - TJ Sokol Kostelec na Hané HK: „Prohráli jsme o devět branek a to hovoří za vše. Vysokou porážku přitom zavinila spousta našich zbytečných kiksů. V přípravě nám to docela šlo a ještě před týdnem kluci velice dobře zvládli domácí turnaj, protože na hřišti dělali to, co měli. Naopak dnes předvedli diametrálně odlišný a vyloženě špatný výkon. Všechno je v hlavách těch chlapců, kteří si sami musejí uvědomit, co předvedli minule a co tentokrát. Je potřeba, aby si nasadili určitou herní laťku a tu vždy dokázali zdolat. Pokud ne, dopadne to tak jako dneska. Hosté zvítězili naprosto zaslouženě, mnohem lépe se pohybovali a víc chtěli.“

Libor MALÍNEK - SK Velká Bystřice: „Přijeli jsme sem pro vítězství a můžeme být spokojeni, jakým způsobem se nám to povedlo. Kvalitní byla hlavně druhá půle, kdy nám začaly vycházet rychlé protiútoky z dobře fungující obrany jištěné výborným brankářem Petrem Machalíkem. Domácí ke konci fyzicky i psychicky trochu odpadli, čehož jsme dokázali využít. Po pravdě jsem čekal těžší zápas a větší odpor soupeře, nedávno jsme tady v přípravě remizovali po naprosto vyrovnaném průběhu. Tentokrát však byl Kostelec oslaben o několik zkušených borců a ti citelně chyběli.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-