Dobré odpoledne, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 zacharRadost z návratu Martina Kotáska do sestavy zastínila nejistota po nuceném odstoupení Davida Zachara krátce před polovinou duelu s Opavou. V době, kdy Jestřábi ještě navyšovali své vedení, si mladý forvard opětovně poranil rameno a nejčernější zvěsti hovoří o předčasném konci sezony.

„Pravděpodobně mu vyskočilo rameno. Natrhl si vazy a nyní to má absolutně nehybné. Dneska jde na vyšetření, ale protože již byl jednou na operaci, může to být konec jeho sezony,“ informoval o aktuálním zdravotním stavu trenér Jestřábů Petr Zachar. A odstoupením Zachara mladšího jako by se nastartovala změna vrcholící obratem z 6:0 na 6:8 z prostějovského pohledu. „Nastoupili jsme na čtyři útoky a celkem se nám dařilo. Když se v pětadvacáté minutě zranil Zachar, museli jsme to přeskládat a jako by se rozpadla celá koncepce,“ vyprávěl udiveně Zachar starší.

Pozitivní zprávou pro celý tým je tak alespoň opětovné naskočení Martina Kotáska. Zkušený veterán se vrátil v sobotu proti Opavě a hned po dvou minutách přidal svou druhou branku v prostějovském dresu. I jeho zásluhou tak šli hosté až do šestibrankového vedení. „Martin hrál se sebezapřením a byl jedním z mála hráčů, který odehrál svůj standard,“ ocenil prostějovský trenér.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments