Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 zacharRadost z návratu Martina Kotáska do sestavy zastínila nejistota po nuceném odstoupení Davida Zachara krátce před polovinou duelu s Opavou. V době, kdy Jestřábi ještě navyšovali své vedení, si mladý forvard opětovně poranil rameno a nejčernější zvěsti hovoří o předčasném konci sezony.

„Pravděpodobně mu vyskočilo rameno. Natrhl si vazy a nyní to má absolutně nehybné. Dneska jde na vyšetření, ale protože již byl jednou na operaci, může to být konec jeho sezony,“ informoval o aktuálním zdravotním stavu trenér Jestřábů Petr Zachar. A odstoupením Zachara mladšího jako by se nastartovala změna vrcholící obratem z 6:0 na 6:8 z prostějovského pohledu. „Nastoupili jsme na čtyři útoky a celkem se nám dařilo. Když se v pětadvacáté minutě zranil Zachar, museli jsme to přeskládat a jako by se rozpadla celá koncepce,“ vyprávěl udiveně Zachar starší.

Pozitivní zprávou pro celý tým je tak alespoň opětovné naskočení Martina Kotáska. Zkušený veterán se vrátil v sobotu proti Opavě a hned po dvou minutách přidal svou druhou branku v prostějovském dresu. I jeho zásluhou tak šli hosté až do šestibrankového vedení. „Martin hrál se sebezapřením a byl jedním z mála hráčů, který odehrál svůj standard,“ ocenil prostějovský trenér.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments