Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned šestkrát z posledních sedmi utkání se museli prostějovští Jestřábi sklonit před svým soupeřem. Po Přerovu, Novém Jičínu, Vsetínu, Karviné a Opavě podlehl tým Petra Zachara i Valašskému Meziříčí. Obě mužstva dělilo v tabulce sedm míst a osmatřicet bodů, přesto se hrál po většinu duelu vyrovnaný hokej. Domácí neudrželi vedení 1:0 ani 3:2 a o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V dovednostních soutěžích se lépe vedlo hostům a dva body putovaly na Valašsko.

Domácí chtěli zapomenout na neuvěřitelný zvrat z Opavy, kde neudrželi vedení 6:0, a branka Robina Ševčíka ze čtvrté minuty je v tom podpořila. Hosté ovšem ještě v první třetině vyrovnali a v polovině zápasu se dokonce ujali vedení. Domácí se na odpověď velice nadřeli a srovnali až zásluhou Michala Černého. Stejný hráč o chvíli později upravil na 3:2, všechny body přesto v Prostějově nezůstaly. Bobři deset minut před koncem srovnali a díky v nájezdech přesným Bokrošovi s Martiníkem uzmuli hned dva body. Zlomit nepříjemnou sérii mohou v sobotu od 17 hodin v hanáckém derby na ledě druhého Přerova.

LHK Jestřábi Prostějov – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:4 s.n. (1:1 0:1 2:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 4. Ševčík, 42. Černý (Šebek, Kumstát), 47. Černý (Kryl) – 15. Smetana (D. Varga), 31. Bokroš (Voznica), 51. Miroslav Varga. Rozhodující nájezd Bokroš.
Vyloučení: 5:8, navíc Ambruz 2+2 minuty
Diváků: 730

Sestava Jestřábů: Vydržel – Kaluža, Jedlička, Kumstát, Arnošt, Finkes, Jirák – Handl, Duba, Kotásek, Černý, Šebek, Stráněl, Popelka, Novák, Kryl, Ševčík, Kovařík, Berčák. Trenér: Petr Zachar.

Sestava Bobrů: Slovák – Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kvapil, Kolovratník, Lyzák, Martiník, Maršálek, Mikel, Prycl, Smetana, Vajda, D. Varga, Martin Varga, Miroslav Varga, Voznica. Trenér: Josef Málek.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments