Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Základní část Chance ligy je setsakramentsky dlouhá, po letním zvýšení počtu účastníků ze čtrnácti na patnáct dokonce ještě delší než dříve. Dohromady šedesát kol a v nich šestapadesát utkání pro každého, to je během pěti a půl měsíce pořádná zápasová nálož téměř srovnatelná s termínovou našvihaností zámořské NHL. Pouze s tím „drobným“ rozdílem, že v USA + Kanadě hraje světová top elita, zatímco druhou nejvyšší tuzemskou soutěž provozuje při vší úctě zcela jiná kategorie plejerů.

Proto se osobně vůbec nedivím tomu, že zdaleka ne ve všech střetnutích odvede ten který mančaft svůj maximální výkon. Nesvede to totiž ani žádný z týmů bojujících o Stanley Cup, i nejslovutnější kluby planety mnohdy fanoušky zkruší nekoukatelnou podívanou. Tím pádem je jaksi přirozené, že herní projev zdejších prvoligistů občas sklouzne do nepříliš hodnotné kvality, ať už z jakýchkoliv důvodů. Motivace, únava, zdravotní stav, uspokojení, to vše a mnoho jiného hraje svou roli.
Je tedy logické, že ani výkonnost mužů LHK Prostějov nezůstává celou sezónu na nejvyšší možné úrovni. Někdy zahrají lépe, jindy hůře, čas od času vyšvihnou parádní představení a vzápětí pro změnu mizerné. Za velmi důležité považuji, že na rozdíl od většiny soupeřů neupadají do žádných dlouhodobějších krizí. Až dosud stále platí, že jejich nejdelší šňůra porážek se zastavila na čísle tři, což by jiní brali všemi deseti.
A podstatný je v tomhle směru ještě jeden fakt. Bez ohledu na okolnosti Jestřábi dokázali vždy, jakmile jim teklo trochu víc do bot, vítězně zabrat. A taková schopnost přidat plyn v situaci, kdy to opravdu potřebujete, svědčí o dvou stěžejních věcech: skutečné síle kolektivu i jeho vnitřní soudržnosti. Pokud si pozitivní klíčové prvky přenesou až do play-off, mohou v něm významně prorazit i na úkor favorizovanějších klubů.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments