Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poté co čeští hokejoví veteráni absolvovali uplynulou sobotu na kladenském ledě první duel proti Izraeli (10:5), čeká je dnes, tj. v pondělí 25. března, odveta v Brně. A u toho bude i zástupce Prostějova! Ve výběru národního týmu se totiž objevil obránce Marek Černošek.

Dnes dvaačtyřicetiletý bývalý zadák Olomouce, Karlových Varů, Plzně, Litvínova, Havířova, Vítkovic, pražské Sparty či Kladna naskočí do druhého utkání s exotickým soupeřem po boku takových hvězd, jakými bezesporu jsou Marcel Kučera, Bedřich Ščerban, Pavel Zubíček, David Moravec, Filip Turek, Oldřich Válek, Petr Hubáček, Jakub Koreis, Marek Vorel a další. To vše pod taktovkou legendárních koučů – Jana „Gusty“ Havla a Milana Nového!
„Jsem velmi rád, že se mi dostalo pozvání na tuto akci. Je to již ´bohužel´ sraz veteránské reprezantace, ale vzhledem ke svému věku a výkonnosti mohu poděkovat, že si na mě vzpoměli,“ neskrýval potěšení Marek Černošek. „Už jen skutečnost, že se potkám s kamarády, se kterými jsem hrával a zažiju znovu ten krásný pocit reprezentovat Českou republiku je pro mě radost,“ dodal exkluzivně pro Večerník někdejší devítinásobný člen národního týmu, který je také dvojnásobným extraligovým šampionem z let 2006 a 2007 v dresu Sparty Prahy.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments