Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poté co čeští hokejoví veteráni absolvovali uplynulou sobotu na kladenském ledě první duel proti Izraeli (10:5), čeká je dnes, tj. v pondělí 25. března, odveta v Brně. A u toho bude i zástupce Prostějova! Ve výběru národního týmu se totiž objevil obránce Marek Černošek.

Dnes dvaačtyřicetiletý bývalý zadák Olomouce, Karlových Varů, Plzně, Litvínova, Havířova, Vítkovic, pražské Sparty či Kladna naskočí do druhého utkání s exotickým soupeřem po boku takových hvězd, jakými bezesporu jsou Marcel Kučera, Bedřich Ščerban, Pavel Zubíček, David Moravec, Filip Turek, Oldřich Válek, Petr Hubáček, Jakub Koreis, Marek Vorel a další. To vše pod taktovkou legendárních koučů – Jana „Gusty“ Havla a Milana Nového!
„Jsem velmi rád, že se mi dostalo pozvání na tuto akci. Je to již ´bohužel´ sraz veteránské reprezantace, ale vzhledem ke svému věku a výkonnosti mohu poděkovat, že si na mě vzpoměli,“ neskrýval potěšení Marek Černošek. „Už jen skutečnost, že se potkám s kamarády, se kterými jsem hrával a zažiju znovu ten krásný pocit reprezentovat Českou republiku je pro mě radost,“ dodal exkluzivně pro Večerník někdejší devítinásobný člen národního týmu, který je také dvojnásobným extraligovým šampionem z let 2006 a 2007 v dresu Sparty Prahy.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments