Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 logo_jestrabiDo své závěrečné fáze vstupuje nejméně oblíbená část přípravy prostějovských hokejistů. Jestřábi mají za sebou pod vedením Josefa Málka první týden společné přípravy, ve čtvrtek je čeká poslední den s tréninky ryze na suchu a již v závěru víkendu mají v plánu poprvé vyjet na čerstvě namražený led. „Kluci poctivě pracují, funguje to, má to řád. Zvládají to dobře, nemusel jsem řešit žádný problém, nikdo se neulívá,“ těší Málka. S uspokojením mohl prohlásit, že testy neukázaly žádné mezery ve vytrvalosti, v síle či rychlosti, takže vše jde zatím podle plánu. „Je to na lepším průměru, jsou dobře fyzicky připraveni. Ještě na tom teď zapracujeme, pak hlavně první tři týdny čtyřfázových tréninků, kdy budeme dvakrát na ledě, dvakrát venku. To na kondičce ještě přidají,“ nemá hlavní kouč Jestřábů důvod k nespokojenosti.

Mužstvo se úspěšně poznává a vzniká správná hokejová parta. „Jde to dobrým směrem. Kluci jsou hraví, najdou si zábavu při všem. Navzájem se povzbuzují, kromě fotbálku máme ještě připraven tenisový turnaj,“ těší Málka.

Do kádru zatím žádná nová tvář oficiálně nepřibyla, finišují ale práce na tom, aby v pondělí 12. srpna mohl klub představit plných pětadvacet hráčů. „Doděláváme organizační věci, je to spíše úřadování. Jednáme o sedmi osmi jménech, zatím ale není nic uzavřené,“ zmínil aktuální stav při skládání kádru.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-