Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 hojekPosilou prostějovských Jestřábů na cestě do první ligy se pravděpodobně stane i Vladimír Stejskal. Čtyřiadvacetiletý útočník prošel dorosteneckou i juniorskou extraligou v dresu Českých Budějovic, loni se v Hodoníně stal vítězem kanadského bodování celé druhé ligy a Drtičům pomohl až do finále skupiny Střed.

„Pokud se nic nestane, měl by to být on, kdo bude dávat góly. Žolíček rozhoduje těžká utkání, jsme rádi, že jsme ho získali,“ radoval se hlavní kouč „A“-týmu Josef Málek.

Mladý forvard má za sebou celkem tři duely za prostějovský tým s bilancí jedné vítězné branky, dvou asistencí a proměněného samostatného nájezdu, kádr je tak stále kompletnější. „Až na dva hráče jsme již kompletní, ti jsou ještě nedotaženi, uvidí se, zda ještě budeme na někoho čekat,“ těší Málka úspěšná tvorba soupisky.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-