Příjemnou noc, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

jestrabi logoVedení Jestřábů, realizační tým ani samotní hráči se netají tím, že na nic jiného než na postup do vyšší soutěže nepomýšlejí. Dokazují to jejich výkony i výsledky v přípravných utkáních, když dokázali hned šestkrát nastřílet pět a více branek, fanoušci se tak, jak se zdá, mohou těšit na atraktivní ofenzivní podívané se spoustou šancí i gólů.

Při pohledu na složení kádru je patrné, že se funkcionáři snažili na Hanou přivést zejména mladé hráče. Věkový průměr dosahuje čtyřiadvaceti let, pouze dvojice Lukáš Duba - Michal Černý se řadí mezi třicátníky. Spousta hráčů má navíc zkušenosti z nejvyšších domácích mládežnických i mužských soutěží, takže si těžko mohou dávat menší cíle.

Kromě talentu, rychlosti a touhy prosadit se i ve vyšších patrech to ovšem s sebou přináší rovněž otázku, jakou disponují psychickou odolností, pokud by se chvíli nedařilo. Při poklesu výkonnosti ofenzivy bude velký tlak ležet zejména na brankářské trojici, které je ovšem dohromady teprve čtyřiašedesát let a mezi dospělými zatím nemají odchytáno téměř nic. Možná i proto se bude speciálně o mentální trénink starat Jiří Vykoukal.

Druholigový ročník začíná již v sobotu a prostějovští hokejisté se poprvé představí na ledě Poruby. Domácí premiéru si pak tým odbude následující středu proti Hodonínu, načež bude následovat prestižní hanácké derby v Přerově.

Již přípravné duely ukázaly, že fanoušci na Jestřáby nezanevřeli a jsou po dlouhé pauze natěšeni na úspěšnou sezónu. Lze tak předpokládat, že i během nadcházejícího ročníku bude na prostějovském zimním stadionu panovat skvělá atmosféra. A i díky ní se následně obrozený tým usadí na špici tabulky a pozici následně potvrdí také v rozhodujících bojích play off, případně v baráži o první ligu.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-