Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

logo branaPrvní sezónní střetnutí hokejistů Prostějov s Frýdkem-Místkem skončilo jasnou výhrou Jestřábů. Ti se tak výsledkem 10:1 dočkali první letošní nastřílené desítky a naplno ukázali svou sílu v útoku. Nyní je na programu odveta na zimním stadionu Poruby, kde mají hráči Frýdku-Místku dočasný azyl. Začíná se v sobotu 9. listopadu od 17.00 hodin.


Papírově domácí zažívají mírně nadprůměrný ročník. S třiadvaceti body jsou zatím osmí, což by jim zajišťovalo účast v play off. Navíc mají ve vyrovnané horní části stejně bodů jako sedmý Vsetín, jen čtyři body ztrácejí Slezané na čtvrtý Hodonín a další bod náskoku má třetí Přerov. Naopak od deváté Orlové a desáté Břeclavi dělí Frýdek-Místek po patnácti kolech již sedm bodů.
Mužstvo má zatím mírně negativní bilanci skóre, jako šestý druholigový tým se ale dostalo přes hranici padesáti nasázených branek. Stalo se tak zejména díky výhrám 7:3 a 6:5 po nájezdech nad Novým Jičínem a 8:2 na Orlovou, Frýdečtí umí zaskočit i papírové favority. Největšími letošními skalpy tak jsou výhry 5:4 nad Porubou, která již krátce vedla celou východní skupinu 3:2 nad Technikou Brno a 4:2 nad Přerovem.
Ani Prostějov nebyl při posledních dvou výjezdech na led Frýdku úspěšný, loni tu prohrál oba své zápasy. Nejprve 3:5, když po úvodní třetině prohrávali již 0:4, poté 2:4, když ztratili náskok 2:1 a hostitelé rozhodli v poslední třetině.
Na soupisce Frýdku nechybí zkušený a již brzy pětatřicetiletý Marek Ivan, dalšími veterány jsou ještě starší obránce Milan Ovšák a útočník David Mikšan. Jinak je tým složen zejména z mladíků kolem dvaceti let, pouze čtyři hráči totiž mají víc než sedmadvacet let.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments