Dobré ráno, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

logo branaPrvní sezónní střetnutí hokejistů Prostějov s Frýdkem-Místkem skončilo jasnou výhrou Jestřábů. Ti se tak výsledkem 10:1 dočkali první letošní nastřílené desítky a naplno ukázali svou sílu v útoku. Nyní je na programu odveta na zimním stadionu Poruby, kde mají hráči Frýdku-Místku dočasný azyl. Začíná se v sobotu 9. listopadu od 17.00 hodin.


Papírově domácí zažívají mírně nadprůměrný ročník. S třiadvaceti body jsou zatím osmí, což by jim zajišťovalo účast v play off. Navíc mají ve vyrovnané horní části stejně bodů jako sedmý Vsetín, jen čtyři body ztrácejí Slezané na čtvrtý Hodonín a další bod náskoku má třetí Přerov. Naopak od deváté Orlové a desáté Břeclavi dělí Frýdek-Místek po patnácti kolech již sedm bodů.
Mužstvo má zatím mírně negativní bilanci skóre, jako šestý druholigový tým se ale dostalo přes hranici padesáti nasázených branek. Stalo se tak zejména díky výhrám 7:3 a 6:5 po nájezdech nad Novým Jičínem a 8:2 na Orlovou, Frýdečtí umí zaskočit i papírové favority. Největšími letošními skalpy tak jsou výhry 5:4 nad Porubou, která již krátce vedla celou východní skupinu 3:2 nad Technikou Brno a 4:2 nad Přerovem.
Ani Prostějov nebyl při posledních dvou výjezdech na led Frýdku úspěšný, loni tu prohrál oba své zápasy. Nejprve 3:5, když po úvodní třetině prohrávali již 0:4, poté 2:4, když ztratili náskok 2:1 a hostitelé rozhodli v poslední třetině.
Na soupisce Frýdku nechybí zkušený a již brzy pětatřicetiletý Marek Ivan, dalšími veterány jsou ještě starší obránce Milan Ovšák a útočník David Mikšan. Jinak je tým složen zejména z mladíků kolem dvaceti let, pouze čtyři hráči totiž mají víc než sedmadvacet let.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments