Příjemnou noc, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 logo jestrabiPo pěti měsících základní části východní skupiny druhé hokejové ligy přichází pro Jestřáby rozhodující fáze celé sezony. Již v úterý večer se rozběhnou boje ve čtvrtfinále play off a v jedné ze čtyř dvojic budou právě i prostějovští hokejisté. Jejich soupeřem pro úvodní kolo vyřazovací soutěže je HC Frýdek-Místek a fanoušci se mohou těšit na porci hned dvou domácích a jednoho venkovního duelu.

V sérii hrané na tři vítězství se oba soupeři poprvé utkají v Prostějově v úterý 25. února od 18.00 hodin. O dva dny později dojde ke střetnutí na domácím ledě Slezanů v Porubě (náhradní azyl frýdecko-místeckého klubu), v sobotu večer se pak stejní soupeři představí opět na Hané. A půjde-li vše podle papírových předpokladů a v duchu dosavadních výsledků, bude již o víkendu dobojováno. Případné čtvrté zápasy se uskuteční následující pondělí a středu. Konečná tabulka po čtyřiačtyřiceti kolech dále určila, že druhá Poruba vyzve sedmý Hodonín, nakonec třetí Přerov se postaví šesté Technice Brno a závěrečný pár vytvořily týmy HC Slezan Opava a VHK Vsetín

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments