Dobrý podvečer, dnes je úterý 10.12.2019
svátek slaví Julie,
zítra Dana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 hip_hopV polovině ledna se uzavřel půlroční extraligový seriál tanečních soutěží, kde TŠ Hubený posbírala nejvíce cenných trofejí ze všech zúčastněných tanečních škol. Čtrnáct titulů ve dvou tanečních kategoriích!

Absolutním vítězem extraligy v hip hopu a vlastně i disco dance děti se stal D. Svoboda, následován T. Stejskalem na skvělém druhém místě. V duetech zvítězily T. Rozkošová s D. Konečnou, druhými nejlepšími byli A. Špalková a T. Stejskal. V juniorech se absolutním vítězem stal R. Flajsar, který zvítězil i v kategorii duet spolu se sestrou Alicí. Výtečně si vedla i malá skupina s choreografií Unicorns, která také dosáhla absolutního vítězství, stejně jako malá skupina Bandikids v dětské kategorii. Dvojice T. Kohoutková a V. Podloucký nechali za sebou všechny soupeře v hlavní věkové kategorii, stříbrné místo vytančila M. Nevrlá.

Tanečníkům se dařilo i v kategorii disco dance. V juniorech R. Flajsar vybojoval třetí pozici obdobně jako malá skupina s formací Fame.

V extralize, která začíná na podzim a končí v lednu, se sbírají body v daném tanečním stylu, následně se postupuje do výkonnostně rozdělených kategorií (A – D) a závěrem se vše sečte. Výsledkem je titul absolutního vítěze extraligy, čili nejlepší z nejlepších. Z extraligy se také udělují nominace na mistrovství České republiky. „Myslím, že jisté šance na umístění na mistrovství ČR tu jsou. Naši trenéři Monika Nevrlá, Ondra Berky a Martina Vlachová odvedli dobrou práci“, řekla šéftrenérka K. Hubená.

TŠ Hubený se může pochlubit ještě dalším prvenstvím - obhájila totiž vlastnictví Poháru prezidenta z loňského roku. Pohár získá jen ta škola, která získá nejvíce bodů v nejlepší A kategorii, což se TŠ Hubený s velkým náskokem podařilo.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments