Dobrý večer, dnes je pátek 19.4.2019
svátek slaví Rostislav,
zítra Marcela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 hip_hopV polovině ledna se uzavřel půlroční extraligový seriál tanečních soutěží, kde TŠ Hubený posbírala nejvíce cenných trofejí ze všech zúčastněných tanečních škol. Čtrnáct titulů ve dvou tanečních kategoriích!

Absolutním vítězem extraligy v hip hopu a vlastně i disco dance děti se stal D. Svoboda, následován T. Stejskalem na skvělém druhém místě. V duetech zvítězily T. Rozkošová s D. Konečnou, druhými nejlepšími byli A. Špalková a T. Stejskal. V juniorech se absolutním vítězem stal R. Flajsar, který zvítězil i v kategorii duet spolu se sestrou Alicí. Výtečně si vedla i malá skupina s choreografií Unicorns, která také dosáhla absolutního vítězství, stejně jako malá skupina Bandikids v dětské kategorii. Dvojice T. Kohoutková a V. Podloucký nechali za sebou všechny soupeře v hlavní věkové kategorii, stříbrné místo vytančila M. Nevrlá.

Tanečníkům se dařilo i v kategorii disco dance. V juniorech R. Flajsar vybojoval třetí pozici obdobně jako malá skupina s formací Fame.

V extralize, která začíná na podzim a končí v lednu, se sbírají body v daném tanečním stylu, následně se postupuje do výkonnostně rozdělených kategorií (A – D) a závěrem se vše sečte. Výsledkem je titul absolutního vítěze extraligy, čili nejlepší z nejlepších. Z extraligy se také udělují nominace na mistrovství České republiky. „Myslím, že jisté šance na umístění na mistrovství ČR tu jsou. Naši trenéři Monika Nevrlá, Ondra Berky a Martina Vlachová odvedli dobrou práci“, řekla šéftrenérka K. Hubená.

TŠ Hubený se může pochlubit ještě dalším prvenstvím - obhájila totiž vlastnictví Poháru prezidenta z loňského roku. Pohár získá jen ta škola, která získá nejvíce bodů v nejlepší A kategorii, což se TŠ Hubený s velkým náskokem podařilo.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments