Příjemnou noc, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 hip_hopV polovině ledna se uzavřel půlroční extraligový seriál tanečních soutěží, kde TŠ Hubený posbírala nejvíce cenných trofejí ze všech zúčastněných tanečních škol. Čtrnáct titulů ve dvou tanečních kategoriích!

Absolutním vítězem extraligy v hip hopu a vlastně i disco dance děti se stal D. Svoboda, následován T. Stejskalem na skvělém druhém místě. V duetech zvítězily T. Rozkošová s D. Konečnou, druhými nejlepšími byli A. Špalková a T. Stejskal. V juniorech se absolutním vítězem stal R. Flajsar, který zvítězil i v kategorii duet spolu se sestrou Alicí. Výtečně si vedla i malá skupina s choreografií Unicorns, která také dosáhla absolutního vítězství, stejně jako malá skupina Bandikids v dětské kategorii. Dvojice T. Kohoutková a V. Podloucký nechali za sebou všechny soupeře v hlavní věkové kategorii, stříbrné místo vytančila M. Nevrlá.

Tanečníkům se dařilo i v kategorii disco dance. V juniorech R. Flajsar vybojoval třetí pozici obdobně jako malá skupina s formací Fame.

V extralize, která začíná na podzim a končí v lednu, se sbírají body v daném tanečním stylu, následně se postupuje do výkonnostně rozdělených kategorií (A – D) a závěrem se vše sečte. Výsledkem je titul absolutního vítěze extraligy, čili nejlepší z nejlepších. Z extraligy se také udělují nominace na mistrovství České republiky. „Myslím, že jisté šance na umístění na mistrovství ČR tu jsou. Naši trenéři Monika Nevrlá, Ondra Berky a Martina Vlachová odvedli dobrou práci“, řekla šéftrenérka K. Hubená.

TŠ Hubený se může pochlubit ještě dalším prvenstvím - obhájila totiž vlastnictví Poháru prezidenta z loňského roku. Pohár získá jen ta škola, která získá nejvíce bodů v nejlepší A kategorii, což se TŠ Hubený s velkým náskokem podařilo.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-