Dobré dopoledne, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 hip_hopV polovině ledna se uzavřel půlroční extraligový seriál tanečních soutěží, kde TŠ Hubený posbírala nejvíce cenných trofejí ze všech zúčastněných tanečních škol. Čtrnáct titulů ve dvou tanečních kategoriích!

Absolutním vítězem extraligy v hip hopu a vlastně i disco dance děti se stal D. Svoboda, následován T. Stejskalem na skvělém druhém místě. V duetech zvítězily T. Rozkošová s D. Konečnou, druhými nejlepšími byli A. Špalková a T. Stejskal. V juniorech se absolutním vítězem stal R. Flajsar, který zvítězil i v kategorii duet spolu se sestrou Alicí. Výtečně si vedla i malá skupina s choreografií Unicorns, která také dosáhla absolutního vítězství, stejně jako malá skupina Bandikids v dětské kategorii. Dvojice T. Kohoutková a V. Podloucký nechali za sebou všechny soupeře v hlavní věkové kategorii, stříbrné místo vytančila M. Nevrlá.

Tanečníkům se dařilo i v kategorii disco dance. V juniorech R. Flajsar vybojoval třetí pozici obdobně jako malá skupina s formací Fame.

V extralize, která začíná na podzim a končí v lednu, se sbírají body v daném tanečním stylu, následně se postupuje do výkonnostně rozdělených kategorií (A – D) a závěrem se vše sečte. Výsledkem je titul absolutního vítěze extraligy, čili nejlepší z nejlepších. Z extraligy se také udělují nominace na mistrovství České republiky. „Myslím, že jisté šance na umístění na mistrovství ČR tu jsou. Naši trenéři Monika Nevrlá, Ondra Berky a Martina Vlachová odvedli dobrou práci“, řekla šéftrenérka K. Hubená.

TŠ Hubený se může pochlubit ještě dalším prvenstvím - obhájila totiž vlastnictví Poháru prezidenta z loňského roku. Pohár získá jen ta škola, která získá nejvíce bodů v nejlepší A kategorii, což se TŠ Hubený s velkým náskokem podařilo.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments