Dobré odpoledne, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 hip_hopV polovině ledna se uzavřel půlroční extraligový seriál tanečních soutěží, kde TŠ Hubený posbírala nejvíce cenných trofejí ze všech zúčastněných tanečních škol. Čtrnáct titulů ve dvou tanečních kategoriích!

Absolutním vítězem extraligy v hip hopu a vlastně i disco dance děti se stal D. Svoboda, následován T. Stejskalem na skvělém druhém místě. V duetech zvítězily T. Rozkošová s D. Konečnou, druhými nejlepšími byli A. Špalková a T. Stejskal. V juniorech se absolutním vítězem stal R. Flajsar, který zvítězil i v kategorii duet spolu se sestrou Alicí. Výtečně si vedla i malá skupina s choreografií Unicorns, která také dosáhla absolutního vítězství, stejně jako malá skupina Bandikids v dětské kategorii. Dvojice T. Kohoutková a V. Podloucký nechali za sebou všechny soupeře v hlavní věkové kategorii, stříbrné místo vytančila M. Nevrlá.

Tanečníkům se dařilo i v kategorii disco dance. V juniorech R. Flajsar vybojoval třetí pozici obdobně jako malá skupina s formací Fame.

V extralize, která začíná na podzim a končí v lednu, se sbírají body v daném tanečním stylu, následně se postupuje do výkonnostně rozdělených kategorií (A – D) a závěrem se vše sečte. Výsledkem je titul absolutního vítěze extraligy, čili nejlepší z nejlepších. Z extraligy se také udělují nominace na mistrovství České republiky. „Myslím, že jisté šance na umístění na mistrovství ČR tu jsou. Naši trenéři Monika Nevrlá, Ondra Berky a Martina Vlachová odvedli dobrou práci“, řekla šéftrenérka K. Hubená.

TŠ Hubený se může pochlubit ještě dalším prvenstvím - obhájila totiž vlastnictví Poháru prezidenta z loňského roku. Pohár získá jen ta škola, která získá nejvíce bodů v nejlepší A kategorii, což se TŠ Hubený s velkým náskokem podařilo.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments