Příjemnou noc, dnes je středa 5.8.2020
svátek slaví Kristián,
zítra Oldřiška
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

florbal ilustracniNečekanou ztrátu zaznamenali při domácím dvojutkání florbalisté FbC playmakers Prostějov. Ve druhé lize mužů sice nejprve velice těsně zdolali předposlední Havířov, o den později už nestačili na beznadějně poslední Horní Suchou a umožnili týmům za sebou, aby snížily prostějovský náskok na sedmém místě. Do konce základní části sehrají Hanáci ještě čtyři duely. Ty nejbližší dva o víkendu 9. a 10. března, kdys opět doma nastoupí nejprve proti čtvrté Opavě a pak proti pátým Petrovicím.

FbC Playmakers Prostějov – Slavia I-tec Havířov 7:6 (3:1, 1:4, 3:1)

Branky a asistence: 3:38 Bouda (Miczek), 08:38 Soldán, 13:04 Ťuik (K. Hloch), 35:35 Z. Fojt (Bouda), 44:56 Miczek (M. Fojt), 50:22 Bouda (Zakopal), 53:09 Miczek (Z. Fojt) – 17:31 Beneš (Tomica), 22:11 Slováček (Waliczko), 23:40 Lajczyk (Slováček), 27:28 Beneš (Waliczko), 30:06 Tomica (Vyvial), 59:42 Waliczko (Lajczyk).

Sestava Prostějova: Panák, Krátký – Liška, Ťuik, M. Fojt – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Soldán, Bouda, Z. Fojt. Trenér: Pavel Kubíček.

„Na naší palubovce jsme přivítali soupeře ze spodní části tabulky, rozhodně jsme chtěli uspět. Začátek utkání jsme hosty k ničemu důležitému nepustili a kontrolovali utkání. Zvrat přišel v druhé třetině, kdy jsme z neznámých důvodu polevili, soupeř toho patřičně využil a ujal se v zápase vedení. V třetí třenice jsme využili dvou přesilovek, kdy jedna byla dokonce pětiminutová za dosti nevybíravý faul, a  utkání jsme již měli pod kontrolou. Havířov v závěru hrál i v šesti, ale utkání jsme již nepustili a získali potřebné tři body,“ těšil se z výhry v základní hrací době kouč playmakerů Pavel Kubíček.

FbC Playmakers Prostějov – FbK Horní Suchá 6:7 (1:1, 1:2, 4:4)

Branky a asistence: 18:33 Liška (Z. Fojt), 39:27 Miczek (Ťuik), 44:20 K. Hloch (J. Hloch), 46:35 J. Hloch (Z. Fojt), 48:21 J. Hloch (Miczek), 52:24 Miczek (Bouda) – 14:33 Černý (Robenek), 26:42 Melník (Šimík), 29:22 Robenek (Filip), 40:57 Melník (Černý), 49:28 vlastní, 53:39 Melník (Šimík), 57:50 Černý (Melník).
Vyloučení: 4:5

Sestava Prostějova: Krátký, Panák – Ťuik, M. Fojt, Zakopal – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Bouda, Z. Fojt, Liška. Trenér: Pavel Kubíček.

„Osmnácté kolo na naší palubovce bylo snad nejhorší naše utkání. Přivítali jsme poslední tým tabulky a naším úkolem bylo jasně soupeře přehrát a získat tři body. Začátek utkání nebyl úplně špatný, jasně jsme dominovali, bohužel bez gólových efektů a museli jsme dotahovat. Druhá třetina začala opět naší neproduktivitou a přišla na nás i únava, souper kontroval a ujal se vedení v zápase. Třetí část pro nás nezačala dobře začátkem třetiny jsme již prohrávali o dvě branky, v prostřední části jsme chytali druhý dech a obrátili stav utkání na 6:5,  v tu chvíli jsem myslel, že už to bude pouze naše hra a budeme navyšovat skóre. Ale opět jsme nesmyslně polevili a soupeř toho využil a srovnal. Naše krize trvala ovšem až do konce utkání a soupeř ještě jednou kontoval a my jsme na to již nedokázali reagovat i když jsme v závěru hráli v šesti,“ hodnotil nevydaření střetnutí trenér Prostějova Pavel Kubíček.

Hráčům vytýkal spoustu neproměněných šancí, nepozornou obranu i nekoncentrovanosti brankáře „Sami jsme si zkomplikovali postavení v tabulce, kde se na nás začali dotahovat týmy ze spodní části tabulky. I když stále máme dostatečný náskok, se soupeřem, který okupuje  poslední místo v tabulce bychom neměli zaváhat. Je pravdou, že jsme poslední zápas hráli v unaveném tempu, bez jiskry a nápadu, jelikož nehrajeme ve zcela kompletní sestavě a nemáme ani kompletní dvě pětky,“ doplnil.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-