Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

florbal ilustracniNečekanou ztrátu zaznamenali při domácím dvojutkání florbalisté FbC playmakers Prostějov. Ve druhé lize mužů sice nejprve velice těsně zdolali předposlední Havířov, o den později už nestačili na beznadějně poslední Horní Suchou a umožnili týmům za sebou, aby snížily prostějovský náskok na sedmém místě. Do konce základní části sehrají Hanáci ještě čtyři duely. Ty nejbližší dva o víkendu 9. a 10. března, kdys opět doma nastoupí nejprve proti čtvrté Opavě a pak proti pátým Petrovicím.

FbC Playmakers Prostějov – Slavia I-tec Havířov 7:6 (3:1, 1:4, 3:1)

Branky a asistence: 3:38 Bouda (Miczek), 08:38 Soldán, 13:04 Ťuik (K. Hloch), 35:35 Z. Fojt (Bouda), 44:56 Miczek (M. Fojt), 50:22 Bouda (Zakopal), 53:09 Miczek (Z. Fojt) – 17:31 Beneš (Tomica), 22:11 Slováček (Waliczko), 23:40 Lajczyk (Slováček), 27:28 Beneš (Waliczko), 30:06 Tomica (Vyvial), 59:42 Waliczko (Lajczyk).

Sestava Prostějova: Panák, Krátký – Liška, Ťuik, M. Fojt – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Soldán, Bouda, Z. Fojt. Trenér: Pavel Kubíček.

„Na naší palubovce jsme přivítali soupeře ze spodní části tabulky, rozhodně jsme chtěli uspět. Začátek utkání jsme hosty k ničemu důležitému nepustili a kontrolovali utkání. Zvrat přišel v druhé třetině, kdy jsme z neznámých důvodu polevili, soupeř toho patřičně využil a ujal se v zápase vedení. V třetí třenice jsme využili dvou přesilovek, kdy jedna byla dokonce pětiminutová za dosti nevybíravý faul, a  utkání jsme již měli pod kontrolou. Havířov v závěru hrál i v šesti, ale utkání jsme již nepustili a získali potřebné tři body,“ těšil se z výhry v základní hrací době kouč playmakerů Pavel Kubíček.

FbC Playmakers Prostějov – FbK Horní Suchá 6:7 (1:1, 1:2, 4:4)

Branky a asistence: 18:33 Liška (Z. Fojt), 39:27 Miczek (Ťuik), 44:20 K. Hloch (J. Hloch), 46:35 J. Hloch (Z. Fojt), 48:21 J. Hloch (Miczek), 52:24 Miczek (Bouda) – 14:33 Černý (Robenek), 26:42 Melník (Šimík), 29:22 Robenek (Filip), 40:57 Melník (Černý), 49:28 vlastní, 53:39 Melník (Šimík), 57:50 Černý (Melník).
Vyloučení: 4:5

Sestava Prostějova: Krátký, Panák – Ťuik, M. Fojt, Zakopal – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Bouda, Z. Fojt, Liška. Trenér: Pavel Kubíček.

„Osmnácté kolo na naší palubovce bylo snad nejhorší naše utkání. Přivítali jsme poslední tým tabulky a naším úkolem bylo jasně soupeře přehrát a získat tři body. Začátek utkání nebyl úplně špatný, jasně jsme dominovali, bohužel bez gólových efektů a museli jsme dotahovat. Druhá třetina začala opět naší neproduktivitou a přišla na nás i únava, souper kontroval a ujal se vedení v zápase. Třetí část pro nás nezačala dobře začátkem třetiny jsme již prohrávali o dvě branky, v prostřední části jsme chytali druhý dech a obrátili stav utkání na 6:5,  v tu chvíli jsem myslel, že už to bude pouze naše hra a budeme navyšovat skóre. Ale opět jsme nesmyslně polevili a soupeř toho využil a srovnal. Naše krize trvala ovšem až do konce utkání a soupeř ještě jednou kontoval a my jsme na to již nedokázali reagovat i když jsme v závěru hráli v šesti,“ hodnotil nevydaření střetnutí trenér Prostějova Pavel Kubíček.

Hráčům vytýkal spoustu neproměněných šancí, nepozornou obranu i nekoncentrovanosti brankáře „Sami jsme si zkomplikovali postavení v tabulce, kde se na nás začali dotahovat týmy ze spodní části tabulky. I když stále máme dostatečný náskok, se soupeřem, který okupuje  poslední místo v tabulce bychom neměli zaváhat. Je pravdou, že jsme poslední zápas hráli v unaveném tempu, bez jiskry a nápadu, jelikož nehrajeme ve zcela kompletní sestavě a nemáme ani kompletní dvě pětky,“ doplnil.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments