Dobré ráno, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

florbal ilustracniNečekanou ztrátu zaznamenali při domácím dvojutkání florbalisté FbC playmakers Prostějov. Ve druhé lize mužů sice nejprve velice těsně zdolali předposlední Havířov, o den později už nestačili na beznadějně poslední Horní Suchou a umožnili týmům za sebou, aby snížily prostějovský náskok na sedmém místě. Do konce základní části sehrají Hanáci ještě čtyři duely. Ty nejbližší dva o víkendu 9. a 10. března, kdys opět doma nastoupí nejprve proti čtvrté Opavě a pak proti pátým Petrovicím.

FbC Playmakers Prostějov – Slavia I-tec Havířov 7:6 (3:1, 1:4, 3:1)

Branky a asistence: 3:38 Bouda (Miczek), 08:38 Soldán, 13:04 Ťuik (K. Hloch), 35:35 Z. Fojt (Bouda), 44:56 Miczek (M. Fojt), 50:22 Bouda (Zakopal), 53:09 Miczek (Z. Fojt) – 17:31 Beneš (Tomica), 22:11 Slováček (Waliczko), 23:40 Lajczyk (Slováček), 27:28 Beneš (Waliczko), 30:06 Tomica (Vyvial), 59:42 Waliczko (Lajczyk).

Sestava Prostějova: Panák, Krátký – Liška, Ťuik, M. Fojt – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Soldán, Bouda, Z. Fojt. Trenér: Pavel Kubíček.

„Na naší palubovce jsme přivítali soupeře ze spodní části tabulky, rozhodně jsme chtěli uspět. Začátek utkání jsme hosty k ničemu důležitému nepustili a kontrolovali utkání. Zvrat přišel v druhé třetině, kdy jsme z neznámých důvodu polevili, soupeř toho patřičně využil a ujal se v zápase vedení. V třetí třenice jsme využili dvou přesilovek, kdy jedna byla dokonce pětiminutová za dosti nevybíravý faul, a  utkání jsme již měli pod kontrolou. Havířov v závěru hrál i v šesti, ale utkání jsme již nepustili a získali potřebné tři body,“ těšil se z výhry v základní hrací době kouč playmakerů Pavel Kubíček.

FbC Playmakers Prostějov – FbK Horní Suchá 6:7 (1:1, 1:2, 4:4)

Branky a asistence: 18:33 Liška (Z. Fojt), 39:27 Miczek (Ťuik), 44:20 K. Hloch (J. Hloch), 46:35 J. Hloch (Z. Fojt), 48:21 J. Hloch (Miczek), 52:24 Miczek (Bouda) – 14:33 Černý (Robenek), 26:42 Melník (Šimík), 29:22 Robenek (Filip), 40:57 Melník (Černý), 49:28 vlastní, 53:39 Melník (Šimík), 57:50 Černý (Melník).
Vyloučení: 4:5

Sestava Prostějova: Krátký, Panák – Ťuik, M. Fojt, Zakopal – Miczek, K. Hloch, J. Hloch, Bouda, Z. Fojt, Liška. Trenér: Pavel Kubíček.

„Osmnácté kolo na naší palubovce bylo snad nejhorší naše utkání. Přivítali jsme poslední tým tabulky a naším úkolem bylo jasně soupeře přehrát a získat tři body. Začátek utkání nebyl úplně špatný, jasně jsme dominovali, bohužel bez gólových efektů a museli jsme dotahovat. Druhá třetina začala opět naší neproduktivitou a přišla na nás i únava, souper kontroval a ujal se vedení v zápase. Třetí část pro nás nezačala dobře začátkem třetiny jsme již prohrávali o dvě branky, v prostřední části jsme chytali druhý dech a obrátili stav utkání na 6:5,  v tu chvíli jsem myslel, že už to bude pouze naše hra a budeme navyšovat skóre. Ale opět jsme nesmyslně polevili a soupeř toho využil a srovnal. Naše krize trvala ovšem až do konce utkání a soupeř ještě jednou kontoval a my jsme na to již nedokázali reagovat i když jsme v závěru hráli v šesti,“ hodnotil nevydaření střetnutí trenér Prostějova Pavel Kubíček.

Hráčům vytýkal spoustu neproměněných šancí, nepozornou obranu i nekoncentrovanosti brankáře „Sami jsme si zkomplikovali postavení v tabulce, kde se na nás začali dotahovat týmy ze spodní části tabulky. I když stále máme dostatečný náskok, se soupeřem, který okupuje  poslední místo v tabulce bychom neměli zaváhat. Je pravdou, že jsme poslední zápas hráli v unaveném tempu, bez jiskry a nápadu, jelikož nehrajeme ve zcela kompletní sestavě a nemáme ani kompletní dvě pětky,“ doplnil.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments