Dobré ráno, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 horakovaJiž více než půl roku uplynulo od verdiktu Mezinárodní cyklistické federace, který překazil Janě Horákové možnost zúčastnit se podruhé za sebou letních olympijských her v bikrosu a vylepšit své umístění z Pekingu. Její život se od té doby výrazně změnil, na sport ovšem nezanevřela, o čemž svědčí její úspěšné vystoupení ve sportovní reality show České televize Se Čtyřkou na vrchol. V ní došla až do finále a jen krůček jí chyběl k celkovému triumfu.

„Tuto akci vymyslel můj bratr. Občas soutěž sledoval v televizi, a když se dozvěděl, že se to koná i na Dolní Moravě, tak to chtěl zkusit. No a co zkouší bratr, to většinou zkouším i já,“ vyprávěla usmívající se Horáková.

A nejela se zúčastnit jako turistka, jejím cílem bylo jako při každém závodě vyhrát. „Žádným sportům jsem se nevyhýbala ani předtím. Je pravda, že na ně ale nebylo tolik času, jak bych si přála. Nyní se jim můžu více věnovat,“ vysvětlila s tím, že nezanevřela ani na kolo a na jaře opět vytáhne nejen to bikrosové. Ve skikrosové kvalifikační jízdě zajela nejrychlejší čas ze všech a postoupila do finálového dílu. V něm nestačila pouze na jednu soupeřku a skončila celkově druhá.

Dvouletým přerušením profesionální sportovní kariéry se jí ale denní režim změnil radikálně a chvíli trvalo, než si na všechno zvykla. „Stále to ještě není ustálené, jak bych si představovala, ale je to jen otázka času a cviku. Pracuji jako exportní asistentka v jedné firmě, takže pevná pracovní doba a sezení u počítače. Mimo zaměstnání se navíc věnuji výuce angličtiny pro jednu jazykovku a trénuji budoucí bikrosaře ve Vyškově. Občas zavítám i do Prostějova mezi cyklisty,“ prozradila náplň svého času. Za dopingovou jizvou udělala tlustou čáru a již to neřeší, protože neexistuje možnost, jak by se domohla zrušení trestu.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments